Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог MenaVideo » Третій кібер-турнір WOT "Спекотний прорив"


Третій кібер-турнір WOT "Спекотний прорив"

25 Августа 2016 22:34   Просмотров: 2368
Метки: wot, турнір, кібер-турнір, змагання
Нравится Рейтинг поста: 0

13 серпня у приміщенні Центру культури і дозвілля молоді пройшов третій кібер-турнір з комп’ютерної гри «World of Tanks» “Спекотний прорив”.

У грі брали участь десять команд із дванадцяти зареєстрованих. З невідомих причин дві команди на турнір не з”явилися. Окрім команд з нашого району, були команди із Чернігова (з гравцем із Сновська) і Корюківки.

Під час турніру були розіграші промокодів від компанії Wargaming.net. Доречі це вже другий турнір який проходить з офіційною підтримкою організаторів даною компанією. Організатори залишились незмінні – Олексій Прищепа та Олександр Скалига із технічною підримкою своїх друзів. Команди гравців-переможців одержали грамоти та медалі. Переможцями визначилась команда “VasyaTeam” (Влад Прищепа – командир команди, Сергій Скорий, Чудецький Дмитро) з Мени, друге місце команда “Возрождения” (Алєксєєнко Дмитро – командир команди, Чигринец Дмитро та Болоцький Артем) з Корюківки і третє місце команда “Дягова” (Шамрук Олександр – командир команди , Коломієць Дмитро та Лябах Артем) із села Дягова.

Добавить в:


ЦентрКомплект