Gorod.cn.ua працює на "Вєну"?

5 Ноября 2009 14:22   Просмотров: 5191
Метки: город, сайт, вєна, продажність
Сьогодні зранку мене якась сумашедшая бджола вкусила і я з якогось переляку вирішив покопіпастити. Причиною цього стала стаття на сайті "Чернігівський Вал", в якій хтось такі наважився розкрити очі чернігівцям і написати що фірма "Вєна" давно вже купила наше "саме найкраще в світі" місто. Конкретніше стаття розповідала, що під впливом грошей і компромату, Соколов вже давно танцює під дудку "хозяєв жизні" от "Вєни". (//www.chval.info/index.php?id0000097)
Так про що ж цей пост? - Та про те, що мій копіпаст, де я вирішив розмістити цю статтю, безжалістно видалали!
 
Чому? - Може тому що він про політику під час передвиборчої гонки? - Так ні!  Ні фірма "Вєна", ні Соколов не є суб'єктами президентської гонки. Да і Ломако тут постійно пише про політику і його не чапають.
Може там недостовірні дані? - Теж ні! Вам переважна більшість депутатів розповість як їх дістала фірма "Вєна" своїм нахабством в протягуванні земельних питань, як Соколов їх по десять разів ставить на голосування і навіть коли 20 депутатів в залі, все одно об'являє в мікрофон "26". І те що депутата, голову охорони "Вєни" арештували при прослуховуванні телефонних переговорів Обласного управління внутрішніх справ - це також правда!
 Думаю видалили з інших міркувань - "Город си-ен", як і багато хто в місті - Трахтенберг, Вознюк, Голець, Паперний, Пущенко і таке інше, теж продався цій фірмі і робить все щоб не дай Боже не зачипити цю нібито "кришталеву", за репутацією, фірму. Жаль, але всіх нас скуповують як скота... все місто...
З.І. Можете вважати цього поста відкритим листом до хозяїна "Города" пана Сухомліна, що регулярно підійма руку на питаннях "Вєни" на сесії.
Добавить в: