Просто мой блог

 • VII всеукраїнська виставка-ярмарок "Українське село запрошує" 0'R

  28 Мая 2009 22:38 2 7344
  30-31 травня поточного року відбудеться сьома всеукраїнська виставка-ярмарок сільського зеленого туризму «Українське село запрошує», яка буде проходити на території Музею народної архітектури та побуту НАН України, що розташований у с. Пирогів поблизу Києва.

  Організаторами виступають: Міністерство культури і туризму України, Державна служба туризму і курортів, Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в України, Музей народної архітектури та побуту України Національної академії наук України.

  Мета виставки-ярмарку: розвиток різних форм розміщення в сільських садибах, підвищення якості обслуговування туристів, послуг розміщення і сприяння розвитку сільських територій в Україні.

  У церемонії відкриття виставки-ярмарку планується участь Міністра культури та туризму України В. Вовкуна.

  Виставка-ярмарок сільського зеленого туризму «Українське село запрошує» проводиться з метою популяризації відпочи ...
 • До уваги представників радіо, телебачення, ЗМІ та просто відвідувачів 0'R

  25 Апреля 2009 19:15 0 4830
  В рамках Міжрегіонального туристичного форуму, 29 квітня з 11-ї до 18-ї години в Експоцентрі Чернігівської торгово-промислової палати за адресою: вул. Рокоссовського 20а відбудеться туристична виставка «Чернігівщина туристична - 2009»

  Організатор: Управління культури і туризму Чернігівської облдержадміністрації.

  На виставці будуть представлені:
  -туристичні фірми області та інших регіонів України;
  -експозиції музеїв, заповідників;
  -туристичний потенціал районів та міст області;
  -санаторії, готелі, бази відпочинку.

  В ході туристичної виставки, провідним туроператором України – TezTour буде проведено семінар для туристичних фірм.

  Виставка «Чернігівщина туристична» це:
  - презентація нових туристичних проектів та маршрутів;
  - отримання повної інформації про пропозиції ринку туристичних послуг на початок весняно-літнього періоду;
  - пошук партне ...
 • На Чернігівщині знайдено скарб: металевий сейф з документами часів Великої Вітчизняної війни 0'R

  15 Апреля 2009 00:12 0 4334
  На початку квітня членами громадської організації “Патріот”, яка у співпраці з Чернігівським історичним музеєм імені В.В. Тарновського займається пошуком воїнів, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни на Чернігівщині, був знайдений металевий сейф з документами.
  За визначенням науковців історичного музею імені Василя Тарновського та спеціально запрошеного реставратора Національного реставраційного центру України І.В. Стадніченка документи належали політвідділу однієї з військових частин, яка у серпні–вересні 1941 року захищала Чернігів.
  Документи пролежали у воді майже 70 років і потребують негайної реставрації. На думку І.В. Стадниченка до 40 відсотків матеріалів можуть бути відтворені.

  Фото можна переглянути за наступним посиланням: //cult.gov.ua/news/2009-04-14-1065 ...
  Метки:
 • Прес-реліз туристичної виставки «Чернігівщина туристична – 2009» 0'R

  23 Марта 2009 18:12 5 7862

  Прес-реліз туристичної виставки «Чернігівщина туристична – 2009»
  29 квітня 2009 року.
  Організатори: Управління культури і туризму Чернігівської облдержадміністрації.
  Дата проведення: 29 квітня 2009 року.
  Місце проведення: Україна, м. Чернігів, вул. Рокосовського 20а
  Мета виставки: Основною метою туристичної виставки є популяризація туристичного потенціалу Чернігівщини та інших регіонів України, налагодження співробітництва, обміну досвідом та пошуку партнерів для формування та реалізації інноваційних ідей, активізації маркетингової та інвестиційної політики, встановлення ділових контактів, в тому числі з іноземними партнерами, напередодні проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу «Євро - 2012». У рамках виставки заплановано проведення круглого столу на тему: «Стан, про ...
 • Десна, Десна - куда ж ты котишься, куда? 0'R

  11 Августа 2008 21:14 0 4268
  Гуляли мы сегодня на Десне компанией, так сказать отмечали День строителя (вчерашний). И сразу же в глаза брасаеться неповторимые, "чистые" берега нашей красавицы Десны. Даже сейчас, до 26 августа 2008 года происходит голосование за "Семь чудес Украины", среди которых есть и наша Десна ("Деснянська оболонь"), за которую так активно просил голосовать господин Соколов. Я сам лично голосовал 29 раз за нашу Десну, так как у меня плавающий айпишник, а для того чтоб поменять айпишник, нужно перегрузить комп, зайти на сайт Сем Чудес, зарегистрироваться и еще раз проголосовать. Но верите - надоело голосовать, а особенно регистрироваться, потому как ето занимает много времени. Но, возникает вопрос - за какую красоту голосовать, если по берегу Десны такой "срач"? Интересно вообще знать - чем занимаеться господин Антошин и куда он смотрит! Надеюсь етот материал привернет внимание как простых горожан, так журналистов, депутатов и также господина Антошина В. ...
  Метки:
 • Правда о "чистом городе" 0'R

  29 Июля 2008 23:34 12 3789
  Понедельник, стоит жара на улице. Думать вообще не хочеться, ведь не даром понедельник - день тяжелый! Но как раз то в етот день мне пришла в голову мысль посмотреть как же проходит акция "За чистый город"? Вот ради интереса и пошел я на пляж "Золотой берег", чтобы удостовериться на свои собственные глаза, а то ведь бумага все истерпит, на которой так много писали о данной акции!

  Смотрите сами, что из етого получилось!

  Возникает вопрос: кому же все-таки верить, местным политикам, СМИ или собственным глазам? Наверное все-же на последнее ...
  Метки:
 • Viva Forever - шашлык удался!!! Фоторепортаж 0'R

  1 Июля 2008 00:07 14 4803
  Что ж Вам поведать такого интересного, что у нас было! Ведь было масса впечатлений, емоций от одной только встречи под Союзом, а дальше.... ето просто не передать словами, разговоры, конкурсы, игры.... В общем смотрите сами, что пропустили!


  ...
  Метки:
 • Читайте свои блоги, а мы пошли шашлык поедать 0'R

  29 Июня 2008 12:12 1 3746
  Сколько раз предлагалось всем собраться на шашлык, никто не захотел из блогеров! Ну что ж? за язык тянуть никого не собираемся. В общем читайте тут свои блоги а мы пошли веселиться, ведь седне ДЕНЬ МОЛОДЕЖИ! ...
  Метки:
 • Сборы шашлыкоедов 29 июня 0'R

  26 Июня 2008 17:14 0 3892
  Уважаемые шашлыкоеды! Все кто знает и не знает, прошу ознакомиться с правилами и дальнейшей гулянкой!
  Условия очень просты: если вы являетесь блогером, форумчанином или просто активным читателем сайта , тогда милости просим в нашу компанию! Все сбрасываються по 50 грн на организацию гулянки!
  Сбор денег состоиться 27 июня в 12.00 на остановке "Красный мост", что под "Союзом". А уже непосредственно 29 июня в 14.00 собираемся там же, дабы отметить на природе такой грандиозный праздник, новые знакомства и день молодежи! Дерзайте, еще у всех есть шанс отведать шашлычка! 
  Мой контактный номер: 8(063)-584-99-15.
    ...
  Метки:
 • Сегодня День памяти и скорби. Начало Великой Отечественной войны. Фото с Болдиной Горы 0'R

  22 Июня 2008 12:19 5 3365
  На рассвете 22 июня 1941 года фашистская Германия без объявления войны напала на Советский Союз. Армия и население СССР не были готовы к началу войны: в первый же день было уничтожено 1200 советских самолетов, свыше 800 из них - на аэродромах. Новые, более современные виды военной техники, разработанные накануне войны, еще не получили массового распространения. Красная Армия не была моторизована, командный состав из-за репрессий 1937-1938 годов был укомплектован в основном малоопытными военачальниками. Сталин, пребывая в растерянности, не обращался к советскому народу до 3 июля. Тем не менее на защиту своей страны поднялся весь народ. Немецкие войска встретили упорное сопротивление Красной Армии. Несмотря на героизм и самопожертвование советских солдат и офицеров, остановить врага в первые недели войны не удалось. Дали о себе знать многие ошибки, допущенные государственным и военным руководством накануне войны. Но уже в 1941 году план молниеносной войны, разработанный германским генера ...
  Метки:
Страница: 1 2 3  ...  6      | следующая