Блог 911911

 • Керівництво районної міліції змушує директорів розказувати вчителям про героїзм міліції. + 1'R

  12 Февраля 2014 17:00 1 2987
  Докази примусу вчителів дезінформувати Запоріжжя. Керівництво районної міліції змушує директорів розказувати вчителям про героїзм тої ж міліції.
    ...
  Метки:
 • Що робити далі: поради правоохоронцям + 2'R

  27 Января 2014 13:27 15 3399
                     
              Працівники правоохоронних органів та військових формувань опинилися зараз у дуже складній ситуації. Ситуації великої відповідальності та вибору. Відповідальності як за себе, своїх рідних та все особисте, так і перед людьми.

                       
  Що робити, скажімо, конкретному працівнику міліції в цій ситуації?..

                     
  Природа того, що відбувається зараз в українському суспільстві, на майданах і вулицях, є новою. Готових відповідей немає.

                       

  Пора холодним розумом подумати – як діяти далі.

      &nbs ...
  Метки:
 • Яныка понесло. + 2'R

  25 Января 2014 19:56 6 3281
           


   Яункович запропонував Яценюку посаду прем'єр-міністра, а Кличку дебати.
  Про це йдеться на сайті президента.

            За словами присутньої на переговорах міністра юстиції України Олени Лукаш, «задля забезпечення широкого громадського діалогу Президентом України викликано на публічні дебати Віталія Кличка, на які той надав свою згоду. Також Президентом України запропоновано посаду Прем’єр-міністра України Арсенію Петровичу Яценюку», – цитує Лукаш прес-служба президента.

           «У разі згоди останнього зайняти пост Прем’єр-міністра України Президентом України буде прийнято рішення про відставку Уряду. Посаду Віце-прем'єра з гуманітарних питань Президентом України запропоновано Віталію Кличку», – повідомила Лукаш ...
  Метки: янык, понос
 • Скільки коштує ТІТУШКА. 0'R

  24 Января 2014 12:48 2 3498
   Скільки коштуе тітушка.  
   Тітушка-   безробітний молодий чоловік або жінка, спортсмен або студент.
  Лови їх. 
  ...
 • ВСЕ ЕДТЕ НА МАЙДАН!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Смотрите противостояние в центре Киева в прямом эфире + 2'R

  19 Января 2014 22:05 6 3703
   


  //www.youtube.com/watch?v=Cz-LGMRdmdU#t=42695 ...
 • Янукович перетворився на кульгаву качку – The Economist + 1'R

  21 Декабря 2013 15:08 5 3639
            

              Криза перетворила президента Віктора Януковича на кульгаву качку: після невдалої спроби очистити Київ від мітингувальників барикади стали вищими, а розкол у провладній еліті очевиднішим.
             Про це йдеться у статті впливового британського видання The Economist.
             "Угоди, укладені між Росією та Україною, російські та західні ЗМІ називають новою перемогою Володимира Путіна та черговою поразкою Заходу", - зазначає видання.
              "Однак, придивившись, і "перемога" Путіна (після домовленостей у Москві 17 грудня), і "програш" Європи, здаються менш очевидними. Ймовірно, Янукович ніколи не збирався підписати угоду з ЄС. Прикидаючись, він міг укласти угоду ...
 • Київрада: сесія на тлі штурму + 1'R

  5 Октября 2013 15:29 2 3001
  2 жовтня Київрада продовжила свою незаконну діяльність. Як і минулого разу для цього їй знову знадобилось майже тисяча бійців внутрішніх військ, які з самого ранку закрили своїми тілами весь периметр Київради.

    ...
  Метки:
 • Борьба за ТВi – говорит и показывает Лондон + 2'R

  20 Сентября 2013 08:16 1 3258
   
  В Лондоне продолжается большой судебный процесс по возвращению в собственность Константину Кагаловскому телеканала ТВi. На протяжении недели суд выяснял роль Александра Альтмана в этой афере. "Украинская правда" внимательно следила за ходом судебных заседаний.

  Напомним, что 23 апреля 2013 года произошел рейдерский или пиратский, как его называют в Англии, захват телеканала ТВi. Владельцем и инвестором канала был Константин Кагаловский, контролировавший через оффшорные компании 99% акций фирмы "Медиа-инфо", которой принадлежал телеканал.

  Первоначально ТВi создавали два опальных российских олигарха – Гусинский и Кагаловский. В 2009 году они разругались из-за того, кто больше вкладывает в канал, и кто кого обманывает. С тех самых пор бывшие партнеры судятся. До апреля 2013 года Кагаловский владел и управлял телеканалом, по сути, единолично. ...
  Метки:
 • Юлія Тимошенко: Зараз Росія сама робить кожного українця націоналістом 0'R

  17 Сентября 2013 09:16 7 3316
   

   Більше двох років екс-прем'єр Юлія Тимошенко перебуває за гратами. Останнє на часі розгорнуте інтерв'ю лідера опозиції датоване квітнем 2012 року.

  У свою чергу "Українська правда" майже рік очікувала на можливість поставили свої запитання, відповіді на які нарешті днями було передано до редакції.

  У тексті Тимошенко сама підтверджує відсутність пропозицій щодо лікування у Шаріте, вигороджує своїх розрізнених соратників по опозиції і все ще сподівається на "звільнення з донецького полону". Разом із тим редакція не знайшла у цьому тексті відповідей на питання про поточний стан здоров'я екс-прем'єра та її відносини з Віктором Медведчуком.

   - Юліє Володимирівно, ви не давали жодних інтерв’ю більше ніж рік. З чим це пов’язано?
   
  - Дорога моя "Українська правдо", вибачте, якщо я ...
  Метки:
 • Вы знаете, что Ваше голосование на выборах до одного места!!!.... или сколько стоит молчание членов избирательной комиссии ... + 2'R

  22 Августа 2012 19:13 1 1721
                 Как вы думаете, что происходит когда все изберательные учатки закрыты?
  Где женщина, начальник избирательной комиссии берёт деньги  на капитальный ремонт дома? Сразу после выборов.
  Потому что молчание членов изберательной комиссии округа стоит до 100 тыс.грн. за тушку. А сколько стоит взятка начальнику комиссии стоит только догадываться! 
       До сих пор верите в честные выборы??? 
     
  Или думаете что-то от Вас зависит за кого Вы проголосуете.
                     

    А по поводу тёти и ремонта дома, то это 1000%-ая информация и она живёт в пригороде Чернигова. Не буду говорить село(возле него протекает река Снов). ...
  Метки: актуально
Страница: 1 2      | следующая