GOROD.cn.ua

Катя Ніколаєнко виготовляє ексклюзивні прикраси для волосся

 

Шпильки, гребінці, прикраси у вигляді гілочки — аксесуарні тренди останніх років. У Городні такі прикраси виготовляє Катя Ніколаєнко (Гречка). Дівчина за першою освітою — освітою перукаря-модельєра та візажиста й другою освітою вчителя трудового навчання та інформатики завжди любила створювати прекрасне своїми руками. Тому й професії обирала творчі, де можна втілити свої вміння, навики та фантазії.Майстриня створює прикраси лише з якісних матеріалів: скляних та кришталевих намистин, посрібленого дроту (він не темніє з часом). Доповнює деякі вироби перлами. Технологія виготовлення, на перший погляд, нескладна: намистинки одна за одною накручуються на тоненький дріт. Та, за словами Катерини, перший час пучки пальців дуже боліли.

— Для мене створювати такі прикраси нескладно, але якщо людина не має тяги та бажання до такого мистецтва — їй складно. На створення, наприклад, гребінця я витрачаю десь півтори години, а на створення гілочки — близько години. Моїми основними інструментами у виготовленні є ювелірний дріт та плоскогубці. Усі необхідні матеріали для роботи замовляю в інтернеті.
Найцікавіше в роботі – це народження дизайну виробу. Як каже майстриня, це суміш натхнення, фантазії й досвіду. Прикраси-гілочки виходять ніжними й стильними. За словами майстрині, прикраси для волосся беруть найчастіше для весілля, випускних, днів народжень. Ескізи своїх виробів дівчина створює самостійно, а інколи може позичити ідею з інтернету, але обов’язково додасть щось своє, щоб не бути схожою на інших. Кожна прикраса, створена чарівними пальчиками майстрині, мають щось своє, ексклюзивне.

Дивлячись на ці тендітні та надзвичайно красиві прикраси, складається враження, що вони страшенно дорогі. Але це не так. Шпильки для волосся коштують 90 гривень за набір з трьох штук. Ціна на гребінці залежить від кількості камінців, довжини виробу. Окрім цього, майстриня виготовляє аксесуари на весілля: оформлює свічки, бокали, пляшки, бутоньєрки. Зараз молодята обдумують кожну дрібницю урочистості — від дрес-коду й до дрібниць, які створюють настрій. Тому хобі по створенню ексклюзивних та індивідуальних замовлень аксесуарів нині затребуване.

— Все почалось з мого весілля, — розповідає Катерина. — Я знала, що самостійно можу зробити всі аксесуари й виконати це так, як мені подобається. І з тих пір мене полонила робота з весільною атрибутикою. З клієнтами, які замовляють в мене весільні аксесуари, обговорюємо кольори, кількість та інші деталі. Замовлення слід робити хоча б за місяць до весілля, щоб я встигла замовити всі необхідні матеріали.

Катерина не може виокремити щось зі своїх робіт, що вона любить створювати найбільше, бо любить все. У переліку робіт у дівчини також є брошки, сережки, заколки для дівчаток виготовлені фумірану. У найближчому майбутньому дівчина хоче створювати браслети, перстні, складніші та об’ємніші прикраси для волосся.

Джерело: Новини Городнянщини, Тетяна Романюк

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Городня, Ніколаєнко