GOROD.cn.ua

Юлія Непоп створює на власній кухні латексні орхідеї

Молода та активна Юля Непоп не перестає дивувати своїх клієнтів та розширювати асортимент власноруч створених шедеврів. Більшість городнянців знають Юлію як миловара, але на цьому жінка не зупинилась і нині виготовляє косметику з натуральних компонентів. «Чаклує» вона з нею на своїй кухні більше року. Щоб засвоїти нові знання, Юлія закінчила всеукраїнську школу мильного мистецтва, де опанувала нові техніки миловаріння та виготовлення косметики.— Техніка варіння мила — процес трудомісткий й вимагає не тільки вправності й досвіду, але ще елементарних знань хімічних процесів. Адже доводиться мати справу з агресивними луговими розчинами, тваринними чи рослинними жирами, які в процесі варіння омиляються і трансформуються в мило. Такому милу потрібно місяць часу для дозрівання. Чим довше натуральне мило дозріває, тим краще воно по якості. Окрім цього, у школі ми з викладачами розробляли рецепти інших косметичних засобів. Спочатку випробовувала всі товари на собі, потім на родичах й подругах.

В асортименті майстрині зараз є: гелі для вмивання, тверді шампуні для різних типів волосся, бальзами та спреї для волосся, флюїди для шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою, бальзам для губ, гідрофільна олійка, креми, скраби для тіла, широкий асортимент мил — наприклад дігтярне, яке допомагає при псоріазі, дитяче гіпоалергенне, з ментолом, шовкове мило з коконами шовкопряда та інші. Окрім цього, Юлія освоїла вміння щодо створення силіконових форм, які й дозволяють майстрині створювати прекрасні букети та композиції з мила.

— Щоб створювати косметичні засоби, я забезпечила себе необхідними інструментами, які спрощують та допомагають в процесі. Наприклад, ювелірні ваги, адже тут рецепти вимагають точності до міліграма. Лакмусові смужки, які допомагають виміряти рН лугу — один з основних компонентів, без якого мило з нуля не звариш. Для нас норма рівню рН в милі повинна становити —5-6, а на старті миловаріння рН лугу складає 13-14. При потраплянні його на шкіру виникає опік. Тому слід бути обережним. Я працюю в халаті, окулярах та рукавичках, щоб убезпечити себе.

Ще один вид мистецтва, яким займається Юлія

— це створення латексних орхідей. Вони є альтернативою живим квітам та знахідкою для декору. Для тих, хто не любить і не має можливості постійно доглядати за живими квітами, відмінним рішенням буде купівля квітів штучних. Юлія створює привабливі орхідеї в вазонах, які виглядають ніби справжні з латексу або тисненого сатину. Перевага таких квітів у тому, що вони з довготривалим терміном зберігання не втрачають своєї привабливості. Вартість такої орхідеї значно дешевша від справжньої й кольорова гамма радує любителів кольорових та яскравих квітів.

— Створюю — це гучно сказано. До мене приходять «напівфабрикати», які я складаю в одну композицію. Наприклад, мені приходить ось така гілочка, — Юлія показує нам її. — Довжину пагона корегую самостійно, найвищою може бути квітка висотою близько одного метра. І ось такі пелюстки, які я розпарюю і скріплюю між собою клеєм, перед цим обпаливши кожну запальничкою, щоб не стирчали зайві нитки. Інколи, щоб додати до орхідеї родзинку, я розфарбовую серединки квітів, що робить їх неповторними. Вазони купую також в магазині. Наповнюю його спершу пінопластом, 2-ий шар — це щебінь, який робить вазон стійким, 3—ій шар — це гіпс, яким я заливаю вазон і останній — це кора, що додає привабливості й реалістичності.

Майстриня створює орхідеє з однією, двома та трьома квітконосами. Найбільшою популярністю серед городнянців та гостей міста користуються квіти з однією та двома квітконосами.— Свою першу орхідею я зробила близько року назад для себе. А згодом з’явився попит на такі квіти й я вирішила спробувати. Реалізовую готові квіти в магазині «Лабіринт» або через лотерейки. Квіти можна мити. Вони не втрачають форму та колір. Також можна позбутись пилу за допомогою фену, але обов’язково холодним повітрям.
Ще одним, не менш важливим плюсом, є відсутність пилку. Для алергіків штучні квіти - справжній порятунок. Вартість вазона з квіткою залежить від кількості квітконосів, листочків та вазона — пластиковий чи керамічний.

Джерело: "Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Непоп, Городня