GOROD.cn.ua

Ірина Тарасевич може здійснювати дитячі мрії

Як тільки з’явився у Городні магазин «Танечка і Ванечка», він одразу став дуже популярним серед малюків та їхніх батьків. Ще б пак — асортимент його настільки різноманітний, що тут за один раз можна купити все, необхідне дитині — одяг, взуття, харчування, іграшки, канцтовари, рюкзак тощо.Головною в цьому світі дитинства є продавчиня Ірина Тарасевич. Мабуть, колись кожен з нас хоч раз мріяв працювати в царстві іграшок або солодощів. Тож напередодні професійного свята працівників торгівлі, яке відзначається 25 липня, саме з питанням чи здійснилась її дитяча мрія, ми завітали в магазин.

— Мрій у мене, маленької, було багато, — сміється Ірина. — І, звісно, робота в іграшковому магазині, як і всім дітям, видавалась привабливою. Але в дорослому житті мрії не здійснюються за помахом чарівної палички. У торгівлі я працюю вже 12 років. Починала з власного місця на базарі в Городні, торгувала жіночою білизною, згодом — дитячим взуттям. Потім, маючи економічну освіту, працювала бухгалтеом в кафе у Сеньківці, згодом — подавчинею в магазині «Конфіскат». А років шість тому я прийшла працювати до подружжя Морозових. Спочатку в «Люксі», а ось вже як рік — у «Танечці і Ванечці».

Ірина каже, що робота в дитячому магазині їй більше всього до душі. Тут вона отримує позитивні емоції від спілкування з маленькими клієнтами. А, те що кожен клієнт вимагає особливого підходу, тільки робить її професію цікавішою.

— В мене самої троє дітей — тринадцятирічний Ілля, дев’ятирічна Кіра та дворічна Ліза, — сяє посмішкою молода жінка. — Тому я дуже добре знаю вподобання дітей різного віку. Це дає можливість без складнощів орієнтуватись, який саме асортимент товару слід замовляти й що пропонувати моїм маленьким клієнтам. А скільки смішних історій наслухаєшся й набачишся за день! Вони ж — діти — такі винахідливі й кмітливі! Можна записувати й книжку видавати таких собі дитячих історій.

Ірина по-справжньому любить свою роботу, каже, що втомлюється лише тоді, коли в магазині буває обмаль покупців — тоді стає нудно й нецікаво. Та, дякуючи популярності магазину, таке трапляється вкрай рідко. А у «гарячі» сезони до сотні в день городнянців й гостей міста заходять сюди, щоб придбати необхідні речі — подарунки до Нового року, Дня святого Миколая, 8 Березня тощо. Нині теж наближається один з таких періодів — незабаром батьки збиратимуть дітей до школи. В магазині очікується великий привоз і одягу, й взуття, й канцтоварів — щоб задовольнити всі забаганки маленьких клієнтів.

— Коли я бачу щасливу посмішку на обличчі малюка, я сама почуваюся щасливою, — каже Ірина. — Тож уже передчуваю насолоду від передшкільної пори, коли в «Танечці і Ванечці» здійснюватимуться дитячі мрії. Ми потурбувалися про це, замовивши велику кількість товару — щоб і малюки, і батьки, побувавши в нашому магазині, отримували заряд позитиву й виходили звідси, повністю зібрані до школи.

Джерело: Новини Городнянщини

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тарасевич, продавчиня, Городня, магазин