GOROD.cn.ua

Катерина Кучерина створює ексклюзивні букети, якими можна й милуватися, й ласувати

 

Щоб створити солодкий букет чи світ-бокс на замовлення, Катерина може не спати всю ніч. Для цього їй знадоблятьсялише рівна поверхня, ножиці, папір, клей, шпажки, пінопласт, наповнення і хороший настрій. Мистецтво такої флористики жінка опанувала близько трьох років тому в декретній відпустці. Її композиції замовляють не лише городнянці, а й жителі Чернігова.— Свої перші кроки у цій сфері я розпочала три роки тому. На це мене надихнула мама Надія Камлик, яка в мережі інтернету натрапила на композиції солодких букетів з використанням гофрованого паперу. З тих пір й почалось моє захоплення, в якому допомагає мама. Я, мабуть, не перша, хто в декретній відпустці захотів спробувати щось нове для себе, і щоб це «щось» приносило задоволення і мені, і людям. Більшість молодих мам опановують хобі не для заробітку, а задля задоволення.
Стрічка гофрованого паперу в її руках перетворюється у красиву квітку, всередину якої захована цукерка. Пані Катерина створює неймовірної краси композиції для дітей, жінок та чоловіків будь-якого віку. Для малих ласунів використовує у своїх роботах шоколадні батончики, цукерки, соки, зефір, іграшки та повітряні кульки, які світяться. Для жінок найчастіше замовляють букети квітів з гофрованого паперу з сюрпризом всередині. Чоловіки не дуже люблять квіти, тому для них Катерина створює композиції у вигляді бочки, куди можна сховати пляшку улюбленого напою, чи в формі машини з відкидним верхом. Майстриня створює букети так, що витягнувши цукерку, квіти не втрачають своєї привабливої форми.

— Замовлення варто робити за два – три дні, — розповідає майстриня. — Якщо дитячий букет я можу сформувати за один день, то на квітковий витрачаю значно більше часу. Адже доводиться вирізати чи скручувати кожну пелюстку троянди чи то тюльпана. Наповнення може обирати клієнт, а можу й сама. Я довіряю лише хорошим виробникам солодощів, які перевірені часом та на власному досвіді. Ідеї створення своїх композицій черпаю з мережі інтернет, але ніколи їх не повторюю один в один, а додаю власні ідеї, тому що мій букет – це моє бачення, мій настрій та мій колір.

Композиції з доробку Катерини привертають увагу своєю кольоровою гамою та акуратністю виконання.Ціна залежить від наповнення і зазвичай стартує від 150 гривень. Найбільшим та найдорожчим своїм витвором вважає триярусний торт, який вона створювала не один день.

— Складність мого хобі полягає у тому, що я працюю з шоколадними виробами, які люблять прохолоду. А торт замовили влітку, коли температура повітря сягала тридцяти п’яти градусів тепла. Це був виклик для мене, але я з ним справилася. В цьому допомогла мені моя мама та мій синочок Богдан, якому п’ять років. Створення кожної нової композиції для нього означає свято живота, адже можна позичити кілька смаколиків для себе, — з усмішкою розповідає жінка.

Кожен букет створений для конкретної людини. Перед тим у замовника Катерина уточнює всі нюанси: розмір, кількість квіток, наповнення, кольори. Найперше, що узгоджує – ціну, на яку розраховує клієнт. Зізнається, що клієнти часто довіряють її смаку, й тоді жінка дає волю фантазії. Вона вже й не злічить кількості створений власноруч композицій та метри використаного паперу. Напередодні Пасхи Катеринавже фантазує над новими композиціями, присвяченими такому великому святу. Вона впевнена, що коли закінчиться декретна відпустка й вона вийде на основну роботу, свого захоплення вона не залишить й радуватиме своїх клієнтів новими унікальними композиціями.

Джерело: газета "Новини Городнянщини" 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кучерина, букети, Городня