GOROD.cn.ua

Академія ДПтС у Чернігові відзначала 45-річний ювілей

 

Шлях, довжиною в 45 років.Академія Державної пенітенціарної служби відзначила свій ювілей. Історія навчального закладу розпочалася в 1978 році із заснування школи міліції МВС. Важливою віхою став 2015 рік, коли існуючий на той час юридичний коледж реорганізували в академію.

Наразі в Академії навчається більше тисячі трьохсот 1300 студентів та курсантів. Випускники закладу займають ключові посади в органах юстиції, судовій системі, органах державного та місцевого самоврядування, СБУ, Національній поліції України. Привітати навчальний заклад із 45-річчям завітав заступник міністра юстиції України Олександр Банчук. Він розповів, що саме Академія є основою формування майбутніх фахівців у напрямку їх діяльності.

Співпрацює із закладом вищої освіти й «Центр пробації».


Директор державної установи Олег Янчук розповів про основу діяльності служби: надання альтернативи позбавлення волі, а відтак і наближення України до міжнародних стандартів.

Привітав академію з ювілеєм і Віктор Свинарьов, який очолював заклад з 1996 по 2005 рік. Каже, надзвичайно щасливий спостерігати розвиток навчального закладу, який здобув статус Академії і по суті є унікальним для України.

Дотримання прав людини і людської гідності – головна тема проєкту «В’язниця. Історія. Люди», який презентували в ювілейний для Академії день спільно з Департаментом з питань виконання кримінальних покарань. Проєкт присвячено відомим історичним громадським діячам, що були ув’язнені за антиімперську та антирадянську діяльність. Особливу увагу звернули на унікальні історичні знахідки про людей, що перебували у в’язницях Чернігівщини.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ювілей, академія