GOROD.cn.ua

У Го­родні відновлять роботу сектора ДМС

 

Днями депутати Городнянської міськра­ди підтримали виділення 100 тис. грн фінан­сової допомоги (згідно з відповідною Програ­мою) Державній міграційній службі України для відновлення в Городні діяльності її сектора.Він стане 18-м в області: чотири (включа­ючи обласне) діють у Чернігові, по одному — в Бахмачі, Бобровиці, Борзні, в Ічні, Козель­ці, Коропі, Корюківці, Мені, у Ніжині, Новгороді-Сіверському, Коропі, Носівці та При­луках.

У кожному з них можна оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки та за­кордонний. А ось адміністративні послуги іно­земцям та з питань громадянства надаються не всюди.


Городнянський сектор УДМС України при­зупинив свою діяльність у липні минулого року — через ризики для функціонування мере­жі, що існують у прикордонній зоні. По відпо­відну послугу люди змушені були звертатися до Чернігова. Від цього найбільше потерпали малозабезпечені (квиток до обласного центру коштує 100 гривень в один кінець) та люди, у яких проблеми зі здоров’ям. Тим більше що ви­рішити питання за одну поїздку вдавалося да­леко не завжди.


Із проханням відновити роботу сектора УДМС жителі громади зверталися на гарячу лі­нію міграційної служби, збирали підписи, від­правляли колективні листи-вимоги.

Зусилля були недаремними: недавно Київ погодив відновлення роботи сектора ДМС у Го­родні, а міськрада підтримала це рішення фі­нансово.

Джерело: газета “Гарт” від 11.05.2023,  Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: паспорт, Городня