GOROD.cn.ua

Рудьковський заперечує інформацію про причетність до організації викрадення Семінського

 

Екснардеп та колишній Міністр транспорту Микола Рудьковський заперечує інформацію про свою причетність до вчинення кримінальних правопорушень.Таке повідомлення він розмістив 26 лютого на своїй сторінці у Facebook. Інформацію про те, що в дописі викладена саме його позиція, Суспільному підтвердили його помічники.

У засобах масової інформації наразі поширюється неправдива інформація про причетність мене до вчинення кримінальних...

Опубликовано Миколой Рудьковським Пятница, 26 февраля 2021 г.


Причетність до вчинення яких саме кримінальних правопорушень заперечує Рудьковський, в дописі не зазначено.

Однак 25 лютого прес-служба СБУ розмістила повідомлення про те, що спецслужба розкрила справу викрадення Олега Семінського.

В інформації йдеться, повідомлення про підозру отримали п'ять людей. Серед них – і організатор та замовник викрадення Семінського. За версією СБУ, це його колишній бізнес-партнер, нардеп кількох скликань та колишній Міністр транспорту та зв’язку.

Аналогічні посади у минулому обіймав сам Микола Рудьковський, а Олег Семінський неодноразово називав саме його організатором свого викрадення.

Микола Рудьковський у дописі називає поширення у ЗМІ фактів, про які повідомляла СБУ, неправдивими.

«Повідомляю, що я офіційно перебував на території України протягом останнього року. За цей час органи слідства не цікавились мною, не було жодного виклику на допит або інших обставин, що могли б вказувати на ініціювання щодо мене кримінального переслідування. Зазначення ж наразі неправдивої інформації в засобах масової інформації про причетність мене до надуманих кримінальних правопорушень викликає дуже багато запитань», - написав Рудьковський.

Також, зі слів Рудьковського, він планує в найкоротший час повернутися до України і відповісти на всі питання ЗМІ та правоохоронців.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Микола Рудьковський, викрадення, Олег Семінський