GOROD.cn.ua

Суд визнав, що в реабілітаційному центрі утримували пацієнтів силоміць (відео)

Печерський суд визнав, що реабілітаційний центр в Косачівці таки викрадав людей.Нагадаємо, наприкінці березня СБУ звільнили з цього закладу близько 200 осіб. За свідченням поліції, протягом 2016-217 років там незаконно позбавляли свободи за грошову винагороду, отриману від їхніх близьких родичів шляхом обману та зловживання довірою. Під виглядом надання допомоги в так званому центрі реабілітації осіб, які страждають на алкоголізм і наркоманію, що діяв під прикриттям релігійної громади української православної церкви Чернігівської єпархії парафії на честь ікони Божої матері «Семистрільна».

Попередньо правоохоронці вважають постраждалими близько 300 людей.

Організатори цього центру приймали замовлення від родичів на примусове лікування. Згодом вони виїжджали на замовлення та під психічним тиском змушували жертви відправитись на лікування. У разі відмови потерпілих, їх все одно доставляли до реабілітаційного центру, але вже силоміць.

Утримували потерпілих в спеціальних бараках, де навіть до них застосовували тортури. За ними постійно спостерігали наглядачі центру. Вони також не розпоряджались власним часом та примусово працювали на деревообробному виробництві, сільськогосподарських та будівельних роботах на користь власників реабілітаційного центру.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Косачівка, реабілітаційний центр, «Дитинець»