GOROD.cn.ua

Хто скаже «Ющенко-Так-2»?

13 Июня 2008 12:54   Просмотров: 2574
Метки: ющенко, вибори, тимошенко, ахметов, янукович
Точно не Тимошенко!

Навряд чи це буде Майдан...
Тоді може Ахметов!?Президентські вибори не за горами. Відбудуться вони не пізніше січня 2010 року. Хоча у нас все можливо… Може, і взагалі вони не відбудуться. Всенародні. Просто обиратимуть в парламенті без зайвого галасу, попередньо про все домовившись…
Ющенко йде у президенти – напевне ми знову почуємо ці слова через півтора року. Але цього разу він опиниться у незвичній для себе ролі "кандидата від влади", та й виборчі симпатії від 2004-го року істотно змінилися.

Три основних кандидати повним ходом вже готуються до виборів. Правда, у Януковича ситуація ще не визначена. Є думки, що йому не треба балотуватися. Хоча, я мало в це вірю. А ось з іншими двома все ясно. Вони і будуть основними конкурентами.

Вони намагаються знищити один одного починаючи з літа 2005 року. Але, схоже, що їх зможе розсудити тільки народ взимку 2010. Або обере третього…

Водночас, не можу не погодитися з Євгеном Бистрицьким, який позавчора за келихом пива сказав: «Ющенко – сволота. Але ж наша сволота! Він українець, і це відчувається! Чи може так щиро крім нього хтось з політиків говорити про сильну українську націю?», - так то воно так, але… Цього дуже мало для президента.

Згадав одну розмову, якій майже 5 років. В грудні 2003 ми познайомилися з Олегом Головатенко. Це було в неділю в П'ятницькій церкві. Десь Тоді я йому сказав - "Ющенко стане президентом, я в цьому впевнений. І кращого кандидата зараз нема. А ви проти нього з Корчинським працюєте". Олег навів цитату Корчинського - "Це добре, якщо він переможе. Швидко мине "зачарованість" в Ющенку і народ зрозуміє, що він насправді собою являє. "

В минулоу номері Кореспондента розміщено інтерв'ю з кумом Ющенка Давидом Жванією. Він переконаний, що у Андрійовича немає шансів пеемогти: "Якщо людина з 60% підтримки скочується до 7, то що тут скажеш? Ну розкусили тебе, зрозуміли, хто ти насправді. Неподобаєшся! Що тут робиш - шансів у нього фактично нема!"

Цікаве дослідження вчора презентував Центр Разумкова. Два оменти. По-перше, довіра до Ющенка досягла мінімального показника з 2004 року. По-друге, українцям вже більше подобається Кучма. Дожилися...

Вчора дивився цікаву передачу на 1+1 (Міжнародному) яка стосувалася майбутніх виборів Глави держави. Вона пролили світло на деяку інформацію, яка раніше більше була схожа на чутки:

Група Ахметова-Колеснікова може не підтримати Януковича. Остаточної відповіді вони ще не знають, але невпевненні.

Це слідує з дуже розмитої та непевної відповіді Колеснікова на пряме запитання: Кого ви підтримаєте? 

Слова одного мого знайомого столичного політолога про те, що Вадим Карасьов – неофіційно працює радником Балоги остаточно для мене підтвердилися:

В студії Вадим висловив впевненність, що Ющенко переможе, хвалив ЄЦ, натякав на новий проект (думаю, Черновецького), казав про підтримку крупного бізнесу.

Березовський таки підтримуватиме Тимошенко.

про це, власне сказав він сам.

 Ну і різні інші висновки, про яки говорили і писали мілліони разів – політична криза, суперечки, відсутність стабільної еліти…

Отож, гра вибори-2010 ще тільки розпочинається. І чим ближчою стає ця дата, тим сильнішими стають протистояння між теперішніми союзниками і тим дріб'язковішими виявляються розбіжності між вчорашніми противниками.

Тим часом, західна преса «обсмоктує» протистояння «Лідера» і «Принцеси» Майдану. Тільки за минулий тиждень я прочитав три публікації в впливових західних виданнях, які підривають імідж української влади не менше, ніж інфляція чи інша нестабільність.
Добавить в: