GOROD.cn.ua

Маразм крєпчал

5 Октября 2008 15:07   Просмотров: 3729
Метки: росія, путін, Чечня, маразм
Президент Чечні Рамзан Кадиров сьогодні підписав указ про перейменування проспекту Перемоги в центрі Грозного на проспект імені Володимира ПУТІНА.

Таким чином було відзначено "видатні заслуги В.Путіна в справі боротьби з тероризмом, відновлення економіки, соціальної сфери Чеченської республіки". Таблички з новою назвою вже з`явилися на фасадах будинків по обидві сторони проспекту Перемоги.

Сьогодні Чеченська Республіка відзначає 420-у річницю встановлення добросусідських відносин із Росією. Офіційною датою початку відносин Чечні з Росією оголошений 1588 рік - рік перебування в Москві першого чеченського посольства.

Дивна якась пам'ять у чеченців. Внутрішній конфлікт було затоплено в крові з ініціативи саме Путіна. Так, багато з "борців за незалежність" були дійсно бандитами або терористами. Але були і щирі борці за свободу республіки і народу, частина населення підтримувала прагнення до незалежності. Це прагнення було перекреслене військовою агресією Путіна. В порівнянні з цим дії Саакашвілі в Пд. Осетії виглядають як малесеньке хуліганство.

Не Росії вчити світ моралі. Однозначно.

Думаю у багатьох національно свідомих чеченців "проспект Путіна" буде асоціюватися з агресією та знищеням мирного населення, з державним тероризмом та втратами в тій кровавій війні...
Добавить в: