Путеводитель №3

Цей путівник  зробити кожну вашу подорож  зручнішою !

Важлива інформація  про  громадський транспорт в Чернігові: тролейбуси, автобуси, маршрутки, таксі, поїзди, ціни, розклад, оператори.

Ви питаєте себе: ”Чи є маршрутка, що довезе мене прямо від університету до вокзалу? Або від вашого дому по вул. Рокоссовського до 3-ї поліклініки? Або до паспортного столу?”
Інколи це важко визначити. Ви знаєте  маршрути автобусів, тролейбусів та маршруток, якими користуєтесь щодня. На роботу, в школу, до матері або в церкву і назад.
Але якщо вам треба їхати в нове місце, ви можете не знати маршруту. Ви запитаєте сусіда, в ларьку на зупинці або когось, хто теж чекає на  автобус. Але інформація може бути помилковою.

Цей путівник, перший в Чернігові, розроблений, щоб допомогти вам. Тут ви швидко знайдете всю інформацію, що вам потрібна, щоб більш ефективно  використати маршрутну мережу пасажирського транспорту загального користування (тролейбусів, автобусів, маршруток і таксі) нашого міста.

Цей комплекс збільшується, маршрутів багато. Якщо Ви хочете здійснити подорож тільки тролейбусом, ви швидко побачите, як організувати поїздку. Або тільки автобусом чи маршруткою. Або це може бути їх комбінація. Доступно викладена інформація допоможе швидко це зробити.

Ви також дізнаєтесь про важливі факти щодо таксі.
Думаєте про поїздку до іншого міста чи селища? На цих сторінках ви знайдете інформацію про поїзди, автобуси та маршрутки, з яких можна вибирати.
               
Цей путівник розкаже вам:
   
-    Коротку історію різних служб.
-    Хто ними володіє і керує.
-    Про кількість  засобів транспорту кожного виду.
-    Як функціонує кожна служба.
-    Як  визначаються та змінюються маршрути.
-    Про вартість проїзду.
-    Про розклад.
-    Правила користування.
-    Як стати водієм.
-    Де дістати інформацію про транспорт або звернутися з пропозицією.

Цінна особливість! Цей путівник вказує вам як змішувати і комбінувати маршрути вашої поїздки. Наприклад, ви сідаєте на автобус, тролейбус чи маршрутку в залежності від того, куди ви хочете їхати, скільки у вас часу, скільки у вас грошей та котра зараз година.
                              
 Наша щира подяка Управлінню транспорту та зв`язку  Чернігівської міської ради за допомогу і співпрацю, а особливо його начальнику, пану  Вороніну Володимиру Васильовичу, Бордакову Миколі Олександровичу - заступнику начальника управління, Шеремету Віктору Андрійовичу - начальнику відділу, Слєсарєвій Тетяні Миколаївні – начальнику відділу, Скварському Віталію Віталійовичу - спеціалісту відділу організації пасажирських перевезень, Бурдову Володимиру Костянтиновичу -   начальнику Управління інвестицій і туризму Чернігівської міської ради, Смеловській Ользі Миколаївні - директору рекламного агенства Рено, Павленок Галині - випускниці факультету міжнародних відносин, які зробили вагомий внесок в цей проект.  Дуже вдячні операторам, компаніям та агентствам, що нас консультували.

Ця допомога була необхідною. Наш путівник єдиний, що забезпечує докладну та  доступну інформацію.
Будь які зміни в т. ч.  маршрутної мережі міста будуть позначені в наступному випуску. Тримайте путівник під рукою. Ви будете часто ним користуватися. Розкажіть про нього своїм друзям.

Важливо! Управління транспорту і зв`язку координує роботу всіх цих служб і може надати інформацію щодо міського пасажирського транспорту. Ви можете завітати на  проспект Перемоги, 90 або зателефонувати за номерами: 675-013 або 676-385.
     
Отримати інформацію щодо роботи тролейбусів та автобусів КП «ЧТУ» також  можна за тел. 3-31-45 в робочі дні з 8.00 – 18.00, щодо автобусів інших перевізників тел. 67-68-08 в робочі дні та 2-51-67 щоденно з 8.00 – 18.00. 

 Міські автобуси
 
Перші автобуси загального користування почали перевозити жителів Чернігова у 1939 році.
Наразі автобусна мережа міста має 45 маршрутів. За результатами проведених конкурсів на право здійснення перевезення пасажирів їх  обслуговують 14 перевізників ( 8 – юридичні особи, 6 – фізичні особи). Щоденно на  автобусних маршрутах працює 352 одиниці рухомого складу. З них 134 - автобуси середньої та великої місткості (звичайний режим), 218 - автобуси малої місткості (режим маршрутного таксі).

Найбільшу кількість міських автобусних маршрутів обслуговує ДП „Пассервіс” ВАТ „Чернігівавтосервіс” – 20 (77 одиниць рухомого складу). По 4 маршрути обслуговують: ВАТ „Таксосервіс” (53 од.) , КП „ЧТУ” (20 од.) По 2 маршрути ТОВ „ЧАК (26 од.), ТОВ „Пасавто-ЛТД”, ТОВ „Пассервіс-Люкс” (45 од.), по 1 маршруту – ПП „Автоера” (10од.), ПП „ЧАКплюс” (14 од.).
Фізичні особи – підприємці обслуговують 9 маршрутів (80  од.).

Перевізники одержують ліцензію на право здійснення перевезень пасажирів автобусами, виконавши певні умови. Ліцензія дійсна 5 років. Продовжити її не можна.
Серед автобусів, які працюють на маршрутах переважна частина марок: ПАЗ, Еталон, Рута, Дельфін. Середній вік автобусів сьогодні – 5 років.            
Кожний маршрут відмічений номером. Номери маршрутам присвоює  Управління транспорту і зв`язку міської ради. На автобусах номер знаходиться попереду, позаду і збоку.
Автобуси зупиняються  на тих же самих зупинках, що й тролейбуси, але інколи вони користуються іншими, на відстані 50-75 метрів одна від одної, наприклад, як біля школи № 1 або готелю Україна по проспекту Миру. Будьте уважні вибираючи зупинку.   
          
Автобусом керує водій – жінка чи чоловік, у салоні знаходиться  кондуктор, зазвичай жінка. Кондуктор збирає плату за проїзд, перевіряє посвідчення, забезпечує інформацією під час подорожі в межах міста. Деякі автобуси не мають кондукторів.       
Ціна за проїзд – середня між дешевшими тролейбусами і більш дорогими маршрутними таксі. Поточна ціна – 1.50 грн. за поїздку.
Всі дорослі платять однаково,  проїзд дітям до 6 років безкоштовний. Учні загальноосвітніх шкіл сплачують 50% вартості проїзду , якщо мають при собі  учнівський квиток. Автобуси працюють з 5 ранку до опівночі з інтервалом руху 5-20 хвилин. Деякі маршрути, наприклад, № 12 мають менший інтервал. 
В системі працює біля 800 водіїв. Їх робочий день – 8 годин в день і 40 годин за тиждень. Кондуктори працюють так само як і водії.
Водієм можна стати з 18 років, але для перевезення пасажирів повинен бути досвід роботи не менше 3-х років. Водії транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів проходять тестування.
Щорічно по місту автобуси проїжджають більше 600 млн. кілометрів  і перевозять понад 57 млн. пасажирів. Число пасажирів виросло на 1,5 % в порівнянні з минулим роком.

Міські тролейбуси

Перші тролейбуси почали здійснювати перевезення пасажирів у 1964 році за трьома маршрутами. З того часу тролейбусна мережа збільшилася до 11  маршрутів. Останні маршрути № 3 і № 11 додалися в 1999 році.
Тролейбуси – громадський транспорт, який знаходиться у власності територіальної громади, тобто комунальний. Підприємство має назву – Комунальне підприємство „Чернігівське тролейбусне управління”. Його роботу координує Управління транспорту та зв`язку міської ради.
Щоденно на 11 тролейбусних маршрутах працює 80 тролейбусів. Нумерація маршрутів 1 до 11. Номери на троллейбусах знаходяться попереду, позаду і збоку.
Першим в експлуатацію введений маршрут № 1, останнім - № 11.
          
Рухомий склад тролейбусного управління складається переважно з тролейбусів марок ЗіУ та ПМЗ, які експлуатуються  у середньому понад 10 років. Найстарішому - 22 роки, найновіші, марки ЛАЗ, з’явилися на маршруті    № 1 у 2008 році.
 
Тролейбуси переважно мають водія та кондуктора, це можуть бути і чоловіки і жінки. Кондуктор збирає плату за проїзд, перевіряє  посвідчення та забезпечує інформацію про подорож в межах міста.
Тролейбуси маршруту № 6 мають тільки водія. Пасажири купують білети у водія і компостують їх в спеціальному пристрої, зручно розташованому в
тролейбусі. Інспектори-контролери накладають на порушників штраф у 20 кратному  розмірі вартості проїзду.
Тролейбуси – найдешевший громадський транспорт. Поточна ціна -1.00 грн за поїздку. Пенсіонери та інваліди не оплачують за проїзд. Для студентів ціна знижена до 50 %, але вони повинні мати при собі проїздний і студентський квитки. Для дітей до 6 років проїзд безкоштовний.

Тролейбуси починають ходити з 5 ранку до опівночі кожного дня. Їх звичайний інтервал приблизно 15 хв., в деякі часи більший. Такі маршрути як № 2 ходять частіше.
В системі працює приблизно 190 водіїв і стільки ж кондукторів. Їх звичайний робочий день 8 годин на день і 40 годин на тиждень.
      
Водій може бути віком від 18 до 60. Вони проходять 6 місячне навчання і складають екзамени.
Наші тролейбуси мандрують більше 6,0 млн. км і перевозять більше 40 млн. пасажирів на рік.

Міські маршрутні таксі


Питання: Яка різниця між маршрутним таксі і автобусом?
Для маршрутного таксі, як правило, використовується автобуси, які  мають не більше 22 місць для сидіння. При цьому їм дозволено робити зупинки на вимогу пасажира, де це не заборонено правилами дорожнього руху, а не тільки на зупинках міського пасажирського транспорту.  
Міські маршрутні таксі – найновіший громадський транспортний засіб на наших вулицях. Вони дійсно з`явилися не так давно, в 1998 році, і з того часу розвилася теперішня мережа маршрутів. Розробляються нові маршрути. Маршрутки, як їх називає населення, дуже популярні. Зараз їх біля 200 і з`являються нові. Деякі маршрутки досить великі. І досить зручні.
Як і автобуси, маршрутки є приватною власністю. Власники маршруток одночасно можуть бути власниками автобусів.

Усі перевізники, які обслуговують міські маршрути працюють на договірних засадах з Управлінням транспорту та зв`язку міської ради ( 676-385, 675-013) .
 Інформацію стосовно розкладів руху, схеми маршрутів, тощо, можна отримати за телефоном 67-68-08 щоденно з 7.00-11.00 і з 14.00-17.00 крім неділі, субота з 7.00 – 11.00. За цим телефоном можна також надати свої пропозиції.

Власники одержують ліцензію на перевезення пасажирів, виконавши  певні умови. Ліцензія дійсна не більше 5 років.
В місті 218 маршруток, кожний власник має від 6 до 50 маршруток.
В системі біля 300 водіїв.
Середній вік маршруток 5 років. Цікаво, що деякі з них зроблені в місті Чернігові, це марка «Дельфін».

 Коли в маршрутці багато людей, плату за проїзд передають тому, хто стоїть попереду і той вже передає водію. Якщо пасажиру потрібна здача, вона вертається тим самим шляхом.
Звичайно маршрутки мають 13 – 19 місць. В години пік вони повні. Згідно правил дозволяється мати в салоні до 4-х стоячих пасажирів.
Стояти в маршрутці може бути небезпечно, бо вона нахиляється, водій гальмує,  вона прискорюється, об`їжджаючи кути. Важливо міцно триматися.

Маршрутки – найдорожчий вид громадського транспорту. Поточна ціна  2 грн за поїздку. Деякі пільгові категорії пасажирів можуть скористатися маршруткою
безплатно. Для цього виділено 1 місце у салоні.  Студенти оплачують повністю, дітям, що можуть сидіти на руках, проїзд безкоштовний.

Маршрутки працюють з 5 ранку до опівночі кожен день. Їх звичайний інтервал 10 хв. Деякі маршрути, такі як № 11, 12, 27 ходять частіше.
Маршрутка № 11 і автобус № 11 мають однаковий маршрут.
Вони зупиняються на тих же зупинках, що і автобуси.
Водієм може бути і чоловік і жінка.  Їх звичайний робочий день – 8 годин на день і 40 годин на тиждень.
Водій може бути у віці  від 18 до 60 років, але необхідний стаж керування автомобілем не менше 3-х років. Водій складає спеціальні екзамени. 

 Таксі

В Чернігові налічується біля 500 таксі (всі приватні), більшість з яких працює цілодобово. Є такі, таксопарки яких налічують близько 60 автомобілів, інші мають в своєму розпорядженні один чи два.
Найняти таксі можна у місці паркування або заказати його попередньо по телефону чи зупинити просто на вулиці. Всього в місті біля 8  власників (операторів) таксі.

Згідно встановлених правил їхні власники повинні мати ліцензію на здійснення пасажирських перевезень. 

Також усі машини таксі застраховані на випадок отримання пасажирами ушкоджень.
        
Є таксисти, що працюють самі на себе, тобто не належать до якоїсь служби таксі. Бувають випадки, коли водії таксі обманюють клієнтів, навмисно завищуючи ціну проїзду, особливо, якщо бачать, що пасажир не місцевий. Справа в тому, що в обладнання машини таксі не входить лічильник, про ціну проїзду пасажир дізнається безпосередньо від водія. Її величина залежить від декількох факторів: час доби, швидкість руху таксі та відстань, а також погодні умови.

Краще поцікавитися заздалегідь, скільки доведеться заплатити, щоб дістатися потрібного місця; торг цілком прийнятний.  Розумно винаймати таксі, на якому позначені назва фірми, телефон виклику, і, звичайно, яке має значок таксі. Для отримання гарантовано надійного сервісу краще замовити таксі по телефону.
Таксі може не тільки відвести пасажира до потрібного йому місця, але й зачекати на нього, а потім відвести додому (чи в інше необхідне місце). Час простою додатково оплачуються.
    
Треба пам’ятати, що будь-які зміни під час поїздки (такі як незапланована зупинка, зміна маршруту) скоріш за все вплинуть на остаточну ціну.

На ціну проїзду зазвичай не впливають такі фактори, як кількість пасажирів, якщо всі вони прямують до одного й того ж місця.
Наявність багажу чи громіздких пакунків, здійснення таксистом послуг носильника скоріш за все призведе до підвищення оплати. Таксі можна винаймати й для заміської довготривалої поїздки, для екскурсійної подорожі містом. Таксі може слугувати щоденним засобом пересування, коли, наприклад, клієнта везуть до місця роботи й забирають його назад.
Звичайно, вік водія таксі – 25-40 років, часто це офіцери у відставці.
Зареєстровано більше півмільйона  викликів таксі на рік.
Виклик таксі АЛВА – 1522, 1538, 1533, Економ –таксі 1554, Дарна - 1520, Taxi 61-00-61, Навігатор, АДВА люкс 1527.

Міжміське транспортне сполучення

Залізною дорогою опікується Державна адміністрація залізничного транспорту України, м. Київ. Залізниця надає послуги перевезення по території України, за її межами (у будь-яку країну Європи). При бажанні можна дістатися Києва електропоїздом і вже звідти вирушити до потрібного місця.
Вагони поїздів української залізниці поділяються на класи, в залежності від того, наскільки високий клас вагону, змінюється  комфортність посадкових місць (від простих сидінь, можливо з оббивкою, до м’яких зручних лавок, що легко трансформуються у ліжка для сну).

Залізничний вокзал у м. Чернігів знаходиться за адресою Проспект Перемоги, 1 (це близько 3 км від центру міста), він працює цілодобово. До вокзалу можна дістатися будь-яким міським транспортним засобом: тролейбусом (№1), автобусом (№ 11, 12, 17, 38), маршруткою (№ 8, 11, 12), таксі.
Сама будівля вокзалу дуже красива, її відносять до шедеврів української архітектури кінця ХХ століття. Ззовні будівля вокзалу нагадує німецьку архітектуру 17-19 століть. В 1946 – 1949 роках німецькі військовополонені будували вокзал за проектом російських архітекторів.
   
Всередині вокзалу знаходяться просторі зали очікування, численні каси для придбання квитків, а також довідкове бюро, туалети, буфет, аптека, кімната міліції, кіоски з різноманітними сувенірами та пресою, послуги швидкої
медичної допомоги. В наявності є кімнати відпочинку для пасажирів, де за необхідності можна переночувати.

Між Києвом і Черніговом щоденно ходять два електропоїзди: швидкісний електропоїзд відправляється з чернігівського вокзалу о 6.18 і прибуває у Київ о 9.20, з Києва він відправляється о 18.00 і дістається Чернігова о 20.30; звичайний електропоїзд від’їжджає з Чернігова о 8.44 і прибуває до Ніжина  о 10.29, він робить багато зупинок по дорозі (на станції Ніжин цей електропоїзд стоїть близько години). В Ніжині треба зробити пересадку.

Все ж краще перевірити точний час відправлення й прибуття, оскільки він може змінюватися у зимній та літній періоди. Це можна зробити за телефоном довідкової служби 15-05 або 657-666. Чергова по вокзалу - 657-555.

Автобусна служба. Автобусом з Чернігова можна дістатися багатьох інших населених пунктів України, наприклад міста Миколаєва, Росії – Клімово, Білорусії – Мінськ, Германії –Кельн та Штутгард. Автовокзал знаходиться за адресою Проспект Перемоги, 3 – по сусідству із залізничним вокзалом.
   
Існує багато різноманітних ліній сполучень, усі вони обслуговуються приватними перевізниками. Одні маршрути обслуговуються великими автобусами, що налічують 40 посадкових місць, інші – невеликими маршрутками (біля 12 посадкових місць). Часто  це єдиний спосіб дістатися необхідного міста чи селища.
Автобуси ходять до численних населених пунктів, великих та маленьких в межах області: до Щорса, Городні, Прилук, Срібного,  а також до Києва, Славутича, Миргорода, Сум.   Зазвичай вони мають фіксовані ціни на квитки. Чим більш популярний маршрут, тим власне частіше ходять автобуси.
Автовокзал працює цілодобово, без вихідних. Всередині висить розклад відправлення і прибуття усіх рейсів. До того ж час оголошується безпосередньо перед відправленням чи прибуттям того чи іншого автобусу. Але все одно пасажир має бути уважним.
Статистика свідчить, щорічна кількість користувачів автобусами міжміських сполучень складає 70 000 чоловік.

На території автовокзалу знаходяться численні магазини, де можна зробити покупки будь-якого роду.
Автовокзал підпорядковується Відкритому акціонерному товариству Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій.

Довідкова служба автовокзалу – 15-04, диспетчер – 67-84-31.

Маршрутки міжміського значення відправляються не тільки з  автовокзалу, але й з інших місць. 

Найбільш відомі місця посадки на маршрутки до Києва – біля готелю „Україна” з боку Проспекту Перемоги, трохи далі на зупинці „Макдоналдз” по тій самій вулиці, ще одне популярне місце – по Проспекту Миру біля торгівельного центру „Мегацентр”. Є й інші зупинки.

До Києва маршрутки відбувають кожні 20-30 хвилин.
Краще заздалегідь уточнювати всю інформацію стосовно маршруту, розкладу й ціни проїзду. Резервація місць можлива.
Зазвичай маршрутка відбуває тільки, коли всі посадкові місця зайняті. У години-пік (коли, наприклад, люди поспішають на роботу чи навчання до Києва) маршрутки швидко наповнюються й, відповідно, часто від’їжджають, з інтервалом приблизно у 15 хв. В інший час інтервал може зрости. По п’ятницях, суботах і понеділках можуть виникати довгі черги очікуючих на посадку.
Водій маршрутки на свій розсуд може взяти пасажирів на стоячі місця.
Власник транспортних засобів повинен мати відповідну ліцензію.

Як дістатися аеоропорту Бориспіль
   
Аеропорт Бориспіль знаходиться в 140  км від Чернігова.
Маршрутки до нього ходять 3 рази на день, відправляючись від готелю „Україна” з боку Проспекту Перемоги.
Перша виїжджає з Чернігова о 8.00 і прибуває до аеропорту за дві години. З Борисполя виїжджає о 10.00.
Друга виїжджає з Чернігова о 12.00, вертається з Борисполя у Чернігів о 14.00.
Третій останній рейс з Чернігова до Борисполя о першій ночі. До Борисполя маршрутка приїжджає  о третій ранку.

Є й інші способи дістатися аеропорту: можна найняти таксі; або спочатку автобусом чи електропоїздом доїхати до Києва, а звідки на таксі, метро чи автобусі – до аеропорту (це 35 км від центру Києва у південному напрямку).
Примітка: У Борисполі, можна знайти послуги таксі, в тому числі й водіїв, що працюють на себе. Будьте обережні з ціною проїзду, торгуйтеся.
Довідкова служба: (0462) 970-828, 097-250-90-20 (питання щодо поїздки до Борисполя).

Видано  Джоном Гай ЛаПланте*  та Іриною    Володимирівною Колгановою*  *США, волонтер Корпусу Миру в Україні /* Бібліотекар, Обласна Універсальна Наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка за підтримки Володимира Васильовича Вороніна, Управління транспорту  та Зв`язку Черніговської міськради. Це перше видання  путівника

Ім`я і контактна інформація видавця  путівника.
Джон Гай ЛаПланте  -  8 063 390 43 18
Ірина Володимирівна Колганова -  8 095 649 50 06

СКАЧАТЬ В ПОЛНОМ РАЗМЕРЕ >>>

Мережа міських автобусних маршрутів загального користуванняв місті Чернігові станом на 12.01.2009 року

Номер маршруту

Назва маршруту

1

  Вул. Одинцова (Odintsova st.) –пр.Перемоги (Prospect Peremogy), Миру (Prospect Myru), вул.Щорса (Shchorsa st.), Подусівка (Podusivka), Дачі (Старий Білоус), (Dachi, Staryi Bilous)

2

Гот. ”Україна” ( GotelUkraina)–Обл.лікарня ( Oblasna likarnya), Авто деталь ( Avtodetal`), Психоневрологічна лікарня ( Psyhonevrologichna likarnya) Дачі (Рівнопілля), Dachi (Rivnopillya)

3

Проспект Миру ( Prospect Myru) – Центральний ринок ( Tsentralny rynok), Музикальна (Muzykal`na st.), КСК ( KSK ), Зарічне ( Zarichne), Дачі (Киїнка), Dachi (Kyinka)

4

Забарівка (Zabarivka) – Ясен ( Yasen), 50 років ВЛКСМ ( Pyatdesyat rokiv  VLKSM),  пр.Миру ( Prospekt Myru), Рокосовського ( Rokosovs`ky st.), 50 років СРСР (Pyatdesyat rokiv SRSR),вул. Одінцовa ( Odintsova st.)                                                                                                                                               

5

Гот. ”Україна” (Gotel` Ukraina) – Войкова (Voikova st.),  Чернігівгаз (Chernihivgaz), Любецька (lyubets`ka st.), Масани (Masany), Дачі (Новий Білоус), Dachi ( Novy Bilous)

6

Вул. Незалежності (Nezalezhnosti st. – Школа-інтернат (Shkola-internat), Дніпровська (Dniprovs`ka st.), Цегельний з-д (Tsegel`ny zavod), З-д металоконструкцій (Zavod metalokonstruktsiy), Хімволокно (Himvolokno)

7

Вул. Єськова (Yes`kova st.) – пр.Миру (prospekt Myru), Перемоги (Peremogy),  вул. Молодчого (Molodchogo), вул. Шевченка (Shevchenka st.), вул. Толстого (Tolstogo st.),з-д Силікат (zavod Silikat), міст р. Десна (mist rika Desna)

8

Вокзал (Vokzal)–Центральний ринок (Tsentral`ny  rynok), Ляльковий театр (Lyal`kovy Teatr), Пологовий будинок (Pologovy budynok), Пожтехніка (Pozhtehnika), вул.  Доценко (Dotsenko st.),  вул. Одінцова (Odintsova st.)

9

Лікеро-горілчаний завод (Likero-gorilchany zavod) – Градецький (Gradets`ky), Ринок (Rynok), Музикальна (Muzykal`na), Чек сіл (Cheksil), Дачі (Жавинка) – Dachi (Zhavinka)

10

Пивзавод (Pyvzavod) – 50 років ВЛКСМ (Pyatdesyat rokiv VLKSM), пр.Миру (Prospekt Myru),вул. Кирпоноса (Kyrponosa st.), Лозова ф-ка (Lozova fabrika), завод ”Силікат” (zavod Silikat)

11

Вокзал (Vokzal) – Центральний ринок (Tsenyral`ny rynok), Ляльковий театр (Lyal`kovy teatr), м-н Електрон (Magazyn Elektron), Школа №12 (Shkola nomer dvanadtsat`), вул. Пухова (Puhova st.)

12

Вокзал (Vokzal) – Ринок (Rynok), Ляльковий театр (Lyal`kovy teatr), ринок Нива (rynok Nyva), вул. Одінцова (Odintsova st.)

14

Вокзал (Vokzal) – Ринок (Rynok), Педуніверситет (Peduniversytet), Орджонікідзе (Ordzhonikidze), пр.Перемоги (Prospekt Peremogy), Одинцова (Odintsova),Будматеріали (Budmaterialy), Яцево (Yatsevo)

15

Забарівка (Zabarivka) –Любецька (Lyubets`ka), вул. Войкова (Voikova st.), Україна (Ukraina). Ляльковий театр ( Lyal`kovy teatr),  вул. Савчука (Savchuka st.)

16

Вокзал (Vokzal) – Ринок (Rynok), Педуніверситет (Peduniversytet), стадіон Гагаріна (stadion Gagarina), Районна лікарня (Rayonna likarnya), Дачі (Улянівка) - Dachi (Ulyanivka)

]

 

17

Вокзал (Vokzal) –Україна (Ukraina), Київська (Kyivs`ka), м-н Електрон (magazyn Elektron), Районна лікарня (Raionna likarnya),  Дачі (Новоселівка) – Dachi (Novoselivka)

18

Гот. ”Україна”  (gotel` Ukraina)– Молокозавод (Molokozavod), Масани (Masany), Дачі (Рудка) – Dachi (Rudka)

19

Пивзавод ( Pyvzavod) – 50 років ВЛКСМ (Pyatdesyat rokiv VLKSM), Ялівчина (Yalivchyna), вул. Одінцова (Odintsova st.)

20

Гот. ”Україна” (HotelUkraina”) – 50 років ВЛКСМ (Puatdesyat rokiv VLKSM), вул. Красносільського (Krasnosil`s`kogo st.), ул. Незалежності (Nezalezhnosti st.)

21

Вул. Незалежності  (Nezalezhnosti st.) – 50 років ВЛКСМ (Puatdesyat rokiv  VLKSM), Ялівщина (Yalivshchyna), Ринок Нива, ( Rynok Niva)  вул. Одінцова (Odintsova st.) ЧеЗаРа (Chezara)

22

Вул. Одінцова (Odintsova st.)  Ялівчина (Yalivshchyna), Обл. лікарняblasna likarnya), Психоневрологiчний диспансер  (Psyhonevrologichny dispanser, Дачі (Рівнопілля) – Dachi (Rivnopill`ya)

23

Вокзал (Vokzal) – Україна (Ukraina), вул. Войкова (Voikova st.), вул. Любецька (Lyubets`ka st.), вул. Незалежності (Nezalezhnosti st.)

24

Вокзал (Vokzal)  –Україна (Ukraina), Обл. лікарня (Оblasna likarnya), -  Півці –(Pivtsi) – вул. Одінцова (Odintsova st.) 

25

Хімволокно (Himvolokno)–Цегельний з-д (Tsegel`ny zavod),вул. Ріпкінська (Ripkins`ka  st.), вул. Любецька (Lyubets`ka st.), Україна (Ukraina), Педуніверситет (Peduniversytet), вул. Савчука (Savchuka st.)                                                                                                             

26

Вул. Єськова (Yes`kova st.) – Oбл. лікарня (Oblasna likarnya), Ялівчина (Yalivshchyna), вул. Доценко (Dotsenko st.), Районна лікарня (Raionna likarnya), Будматеріали (Budmaterialy), Яцево (Yatsevo)

27

Лікеро-горілчаний завод (Likero-gorilchany zavod)– Градецький (hotel Gradets`ky), Красний міст`(Krasny mist), вул. Одинцова (Odintsova st.), Пологовий будинок (Pologovy budynok), Олександрівка (Oleksandrivka)

28

Вокзал  (Vokzal)  Ринок (Rynok), Мегацентр (Megatsentr), Рем завод (Remzavod), вул. Тичини (Tychyny st.)

29

Подусівка (Podusivka) – Мегацентр (Megatsentr), завод ”Автодеталь” (zavodAvtodetal`)

30

Пивзавод (Pyvzavod) – пр.Миру (prospect Myru), Ринок (Rynok),  вул. Щорса (Shchorsa st.), вул. Толстого (Tolstogo st.), Красний міст (Krasny mist), Доценко (Dotsenko st.), Пухова (Pukhova st.), вул. Бєлова (Belova st.)

31

Вул. Одінцова (Odintsova st.) – вул. Шевченко (Shevchenko st.), вул. Молодчого (Molodchogo st.), пр.Перемоги (prospect Peremogy), Миру (prospect Myru), вул. Любецька (Lyubets`ka st.), вул. Дніпровська (Dniprovs`ka st.)

32

Вул. Волковича (Volkovycha st.) – вул. Червоногвардійська (Chervonogvardiys`ka st.), Ялівчина (Yalivshchyna), Пологовий будинок (Pologovy budynok), вул. Одинцова (Odintsova st.), Технологічний університет (Tehnologichny universytet)

33

Протитуберкульозний диспансер (Protytuberkul`yozny dyspanser) – вул. Борисенка (Borusenka st.), вул. Кирпоноса (Kyrponosa st.), Вал (Val),Річковий порт (Richkovy port)

34

Вокзал (Vokzal) – пр.Перемоги (prospect Peremogy), Миру ( prospect Myru), завод ”Автодеталь” (zavodAvtodetal`)

35

Завод ”Автодеталь” (zavod Avtodetal`) – вул. Любецька (Lubets`ka st.), вул. Комсомольська (Komsomol`s`ka st.), вул. Попудренка (Popudrenka st.), КСК (KSK)

36

Вул. Бєлова (Belova st.) – Технологічний ун-т (Tehnologichny universytet), Вал (Val), Нафтобаза (Naftobaza), Дачі (Жавинка) Dachi (Zhavinka)

37

Вокзал (Vokzal) – Ринок (Rynok), Мегацентр (Megatsentr), вул. Єськова (Yes`kova st.)

38

Вокзал (Vokzal)  Ін-т геологорозвідки (Instytut geologorozvidky), пр.Миру (Prospekt Myru), Красний міст (Krasny Mist), Районна лікарня (Raionna likarnya), Сіверянка (Siveryanka)

39

2-а міська лікарня (Druga mis`ka likarnya) – Технологічний ун-т (Tehnologichny universytet), Геть.Полуботка (Get`mana Polubotka), Мегацентр (Megatsentr)

40

2-а міська лікарня (Druga mis`ka likarnya) – П’ять кутів (P`yat`  kutiv), Україна (Ukraina), вул.  Любецька (Lubets`ka st.), вул. Борисенка (Borysenka st.)

41

Подусівка (Podusivka) – пр.Миру (Prospekt Myru), Ринок (Rynok), Музикальна (Muzykal`na st.), Хімволокно (Himvolokno)

42

Протитуберкульозний диспансер (Protytuberkul`yozny dyspanser) – вул. Одінцова (Odintsova st.)

43

Вокзал (Vokzal)  – Ринок (Rynok), Ляльковий театр (Lyal`kovy Teatr), Пологовий будинок (Pologovy budynok),Олександрівка (Oleksandrivka)

44

Вул. Пухова (Pukhova st.) – Зарічне (Zarichne)

46

Вул. Одінцова (Odintsova st.) – Дачі (Березанка) – Dachi (Berezanka)

47

Хімволокно (Himvolokno)– Дачі (Якубівка) – Dachi (Yakubivka)