Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Черниговские Сплетни » Коментарий ЮВ на секс скандал. (посмеялась до упаду)

Коментарий ЮВ на секс скандал. (посмеялась до упаду)

21 Октября 2009 19:21   Просмотров: 4523
Метки: политики, сарказм, скандал
Стенограма інтерв'ю Тимошенко одному з телеканалів, в якому вона рятує репутацію БЮТ

Ведуча новин: Випуск новин ми починаємо з ексклюзивного інтерв'ю, яке Юлія Тимошенко дала нашому каналу.

Ведучий: Пані прем'єр, доброго вечора...

Тимошенко: Доброго вечора. Дякую, що ваш поважний телеканал дав змогу мені, звичайному прем'єр-міністрові України, висловитися з приводу того, що сталося.

Ведучий: Перше питання, яке цікавить усіх - ваші дії, як голови уряду, як лідера коаліції, як лідера блоку на той страшний злочин, який стався із дітьми і у якому, як кажуть, замішані ваші депутати.

Тимошенко: Дякую за це різке, але відверте запитання. Ви чудово знаєте, що в нашій фракції завжди і послідовно проводилася лінія на очищення її рядів від депутатів, які випадково отримали членський квиток, які випадково потрапили до нашого партійного списку, а потім нагло скоїли злочин. Так, у 2007 році ми рішуче позбавилися зрадника національних інтересів депутата Рибакова, який відмовився голоcувати за коаліцію, яка була тоді потрібна країні, без якої неможливо було створити наш уряд, який зараз працює над подоланням економічної кризи. Так, кілька місяців тому ми позбавили депутатської недоторканності депутата Лозинського, який зазіхнув на найсвятіше, що в нас є - на життя людини. Як сказав мені Папа римській, його святійшість Бенедикт Шістнадцятий під час приватної розмови - життя людини дароване Богом, а ми повинні його захищати...

Ведучий: ...так щодо ваших депутатів...

Тимошенко: ...щодо депутатів, яких було названо... Знаєте, я хочу вам дещо розповісти про персон, яких називають у зв'язку з цією ганебною - я підкреслюю: ганебною незалежно від того, хто брав у ній участь і якої партійної приналежності він був - справою.

Ведучий: Першим назвали Уколова.

Тимошенко: Уколов. Я маю стовідсоткові гарантії, що він не міг скоїти цей злочин.

Ведучий: Які? Ви можете їх назвати?

Тимошенко: Він... Він імотент.

Ведучий: Це результати судової експертизи?

Тимошенко: Я сама перевіряла.

Ведучий: У нас дзвінок в студію. Алло!

Голос: Це жінка Уколова! Юля Володимирівна! Шо ви говорите? В нас троє чудових діточок! Який він імпотент?

Тимошенко: Я теж йому це сказала, коли зіткнулася - в тебе ж троє діточок!...

Ведучий: Цікавий поворот справи. А Тєрьохін? Теж імпотент?

Тимошенко: Ні. Він - жінка.

Ведучий: Як жінка?

Тимошенко: Вірніше не жінка - він баба. Ви ж бачили, як він керував МінЕкономіки у 2005? А ці істерики? Вбіг весь в сльозах, в соплях...

Ведучий: Це ви вже про Порошенка говорите?

Тимошенко: Порошенко теж баба. Але він - наша баба.

Ведучий: А депутат Богдан?

Тимошенко: Незнаю, чи це його врятує, але він - пасивний гомосексуаліст...

Ведучий: Ееее...

Тимошенко: Ой... А можна суфлер відмотати?

(обрив файлу)

Ведучий: А депутат Богдан?

Тимошенко: До того, як він вступив до нас у фракцію - він був пасивний гомосексуаліст. І наскільки мені відомо, він сам був жертвою страшного насилля з боку ...як мені не тяжко це говорити... президента України Віктора Андрійовича Ющенка і лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Ведучий: Але все це не знімає питання долі дітей. І взагалі питання насилля над дітьми в країні.

Тимошенко: Дякую за запитання. Хочу повідомити вас і шановних глядачів цього поважного і чесного телеканалу про те, що кілька хвилин тому - я буквально звідти приїхала - Кабінет міністрів провів засідання і ухвалив постанову про те, що від завтрашнього дня всі дитячі табори, всі квартири, які здаються в оренду, будуть закриті.

Ведучий: Від завтрашнього? Тобто зранку?

Тимошенко: Так, зранку МВС закриє всі табори та квартири, які здаються в оренду. В квартирах треба жити, а не здавати їх злодіям, які гвалтують наших дітей!

Ведучий: А компенсації...?

Тимошенко: ...крім того, ми також видали постанову про заборону дорослим виховувати та навчати дітей, навіть наближатися до них, ближче на 100 метрів.

Ведучий: Ееее... Відмотати суфлер?...

Тимошенко: ...Вихованням та наглядом малих дітей будуть займатися старшокласники. В нас дуже дорослі і розумні діти. Я би сказала - найрозумніші у світі. Ми щодня їх забеспечуватимемо усім необхідним - найкращими цукерками у світі, найкращими іграшками і відеоіграми. А ще ми також дамо їм право голосу.

Ведучий: Це просто революційна постанова.

Тимошенко: Ми не боїмося рішучих кроків.

Ведучий: Дякую за інтерв'ю.

Тимошенко: Дякую вам.

 
Добавить в: