• Брухт ДальнобойСервис


Талион

Блог Vladislavius

 • Котяча їжа...для людей 0'R

  11 Июня 2013 11:13 1 2025
   
  Звичайний похід до крамниці за хлібом обернувся для мене тим, що я придбав, як потім вже з'ясувалося не рибний паштет, а справжнісіньку котячу їжу.

  Після того, як мені повернули здачу з готівки, захотів придбати ще щось смачненьке. Тому я обрав рибний паштет, але в мене залишилося тільки три гривні.

  Звісно, за таку ціну, якісного рибного паштету не придбаєш.
  І ось я побачив на поличці такий омріяний паштет за дві з половиною гривні.
  Я розумів, що яка ціна, то такий і товар. Але на власний страх і ризик вирішив його придбати, щоб побачити вдома, що то за такий «диво ­ паштет».

  Вже вдома відкрив консервну банку і побачив перед собою блідо — сіру суміш. В мене склалося таке враження, що виробники всього - навсього поклали туди сиру перемелену рибу. Після побаченого, бажання куштувати такий паштет пропало відразу.

  І тоді виникла думка, що було б непогано, якщо цим паштетом поласув ...
 • Цікаві факти про українську мову 0'R

  18 Мая 2013 20:23 14 8715
  Мова відіграє важливу роль не лише у житті кожної людини. Вчені давно дійшли висновку, що найкращі рослинні продукти для людини – ті, які виросли у її країні. Таку їжу людський організм засвоює значно краще, аніж закордонну. Те саме можна й сказати про мову.

  Чи задавали ви собі коли-небудь питання, коли почала формуватися українська мова? Першооснови сучасної української мови були закладені кілька тисяч років тому, приблизно одночасно зі становленням латинської мови.

  Ближче до сьомого століття українська мова вже більш-менш була схожа на сучасну, хоча вона і зазнавала чималих мовних впливів. Та наразі наша мова – одна з найрозвиненіших та найбагатших мов світу, чим ми не можемо не пишатися.

  Серед науковців побутує думка, що мова, якою розмовляє людина, визначає спосіб її мислення, впливає на манери, поведінку та навіть зовнішність! Вам, певно, доводилося помічати, що людина, яка довгий час живе поза межами батьківщини, стає зовсі ...
  Метки:
 • Чому запорізькі козаки носили довгі чуби? + 4'R

  8 Мая 2013 22:40 2 29055
     
  Чуб запорізького козака, або як казали самі козаки, оселедець - це не просто елемент козацького образу, це ще і ціла легенда. По - перше, варто відзначити, що лише досвідчені козаки, які вже встигли відзначитися у великих битвах, мали право на довгий чуб. Така зачіска була під забороною для молодих воїнів.

  Це не говорить про яку - небудь ієрархію, а лише говорить про те, що досвідчені козаки за час проведених битв встигли " заробити " стільки гріхів перед Богом, що ніякими молитвами їх вже не замолити. Будь - який запорізький козак був впевнений у тому, що багаточисельні гріхи після смерті будуть мати лише один наслідок - «горіти в пеклі».

  Тому потрібно було вигадати якесь рішення, яке б пом' якшило козацьку долю. Вихід був знайдений. Він заключався у наступному: козак  не дарма відрощував собі оселедець (чуб) - саме із - за   ...
 • Не я б’ю – верба б’є... 0'R

  28 Апреля 2013 13:35 0 5155

  За тиждень до Великодня святкується вербна неділя. Відповідно до народних вірувань, у цей день у жодному разі не слід сіяти городину, оскільки в цьому разі все виросте гірке й тонке.

  За легендою, коли Ісус Христос їхав верхи на віслюку, люди стелили на його шляху пальмові гілки. Це поклало початок звичаю святити гілки. А оскільки пальмових гілок не маємо, то святимо вербові, відповідно до вибору наших далеких предків.
  У цей день усі богобоязні люди обов’язково повинні піти до церкви, щоб посвятити вербу. Того, хто проспить процедуру освячування верби, по поверненні з церкви легенько б’ють свяченими гілками: це не я б’ю, а верба б’є, за тиждень – Великдень!
  Народні знахарі широко використовували свячену вербу під час приготування цілющих настоїв і напоїв як для людей, так і для тварин. Свяченій вербі приписувалися й інші магічні властивості, з ...
  Метки:
 • Несподівана зима + 1'R

  23 Марта 2013 18:39 2 2097
   Вже другий день поспіль у м.Чернігові не вщухає потужний снігопад. Опадів випало стільки, що мабуть вистачить не на одну а навіть на дві зими. Можливо я перебільшую, але по - суті так воно і є.

                                                                                                                ***

      Те, що коїться на вулицях нашого міста, нагадує мені кадри з фільму - катастрофи: " Післязавтра ". Це здається дивним - " Мовляв яка там катастрофа? " . Але для нашого міста, ця негода і є тією катастрофою, яка ускладнила дорожній рух в місті та по всій області. ...
  Метки:


Центр Комплект