GOROD.cn.ua

У Городнянській лікарні тепер можуть оперувати навіть в укритті

 

Така перспектива з’явилася у фахівців Городнянської міськлікарні завдяки ТОВ «Байєрсдорф Україна», засновником яко­го в німецька компанія «Байєрсдорф Актінгеселшафт». Коштом цього ТОВ (через громадську організацію «Городнянщина майбутнього») була реконструйована час­тина підвального приміщення лікарні.— Там здійснено цілий комплекс буді­вельно-монтажних робіт, зокрема змон­товано системи водопостачання, каналі­зації, електропостачання, вентиляції то­що, — повідомили в Городнянській міськ­раді.

У результаті вдалося не лише адаптувати досить значну підвальну площу під укриття, а й обладнати там операційну, перев'язувальну, палати післяоперацій­ного відновлення, санвузли для маломобільних груп населення.

Це не тільки нагальна необхідність (з огляду на щоденні обстріли прикордоння), а й виконання вимог, пов’язаних зі стату­сом лікарні як спроможного лікувального закладу.

Ще одне підтвердження спроможнос­ті — укладений з НСЗУ договір на пакет медичних послуг «Мамографія». Для цьо­го заклад власним коштом придбав мамограф. Він почав працювати наприкінці цьогорічного лютого. Тепер, щоб пройти м обстеження молочних залоз, жінкам не с треба їздити в Чернігів.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лікарня, Городня