GOROD.cn.ua

Стріляв, бо схопила «білка»? Стали відомі подробиці стрілянини у Новгороді-Сіверському

 

Від 10 до 15 років тюрми світить 66-річному чоловікові, котрий пострі­лом дробом із рушниці поранив свою 76-річну тещу та 61-річну жінку, що приходила доглядати за нею, ввече­рі 4 лютого у Новгороді-Сіверському. «Стрільця» затримали. Зараз він в ізо­ляторі.Підозрюваний і його теща мешкають в одному дворі, але в різних будинках. Пра­воохоронці повідомляють, що пенсіонер випив і почав стріляти по дверях хати своєї тещі.

За однією з версій, пенсіонер ломився «в гості» до неї, щоб налила йому сто гра­мів. Жінки, бачачи, що він в неадекватному стані, вмовляли чоловіка заспокоїтись. Не допомогло...


Постраждалі самі зателефонували на 102. За викликом швидко прибули па­трульні, слідчо-оперативна група райвід­ділу та співробітники кримінальної полі­ції. Правоохоронці скрутили підозрювано­го, після чого надали пораненим допомо­гу і передали їх медикам «швидкої». Обох жінок госпіталізували до хірургічного від­ділення Новгород-Сіверської центральної міської лікарні.

— Попала під роздачу, тепер «вичухую». Він влучив мені у праву ногу, а тещу поранив не сильно — лише кілька дробинок (у грудну клітку. — Авт.), — розказує телефоном постраждала до­глядальниця пенсіонерки (назвати ім'я відмовилася). — До неї я вже місяців два-три приходжу. Допомагаю, бо вона після інсульту. Того ранку прийшла як завжди. Спершу все було нормаль­но. Я бачила цього чолові­ка. Він був у своїй врем’янці. Нетверезий. А потім у нього, видно, стався напад білої гарячки, ось і схопився за рушницю Не хочу й пригадувати...

Рушниця, з якої стріляв пенсіонер, за­реєстрована. Її вилучили на експерти­зу. Слідчі тим часом розпочали криміналь­не провадження за ч. 2 ст. 15, ч.2 п. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство). Досудове розслідування триває.

Джерело: газета “Гарт”, Юрій Нікітін. Фото ГУНП в Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нетверезий, теща, стрілянина, Новгород-Сіверський