GOROD.cn.ua

Дорогу під мостом на Масанах у Чернігові розширятимуть: у 2024 році планують виділити на це 57 мільйонів гривень

 

57 мільйонів гривень планують виділити з бюджету Чернігова наступного року на розширення дороги на Масани, яка проходить під залізничним мостом. 7 листопада виконком погодив надання містобудівних умов для цього проєкту. Про це сказав виконувач обов’язків міського голови Олександр Ломако.

"Шляхопровід на Масани – це найбільший, мабуть, проєкт, який ми хочемо зробити в наступному році. Це велика проблема для міста, для тих, хто живе в цьому мікрорайоні або їздить, низька пропускна спроможність і завжди затор. Населення там збільшується, там будуються будинки й будуть будуватися. Ми дійдемо до того, що просто цей район буде заблокований", — каже в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Як ідеться у пояснювальній записці: "Дана проблема не лише ускладнює щоденне пересування мешканців, але й ставить під загрозу їх життя та здоров’я, оскільки існує підвищена вірогідність ненадання своєчасної допомоги екстреними службами, а при екстреній евакуації неконтрольований затор. … Оптимальним шляхом розв'язання даного питання може стати проведення реконструкції вулиці Любецької зі збільшенням отвору шляхопроводу та розширенням проїзної частини дороги до чотирьох смуг руху, по дві у кожному напрямку".

"Ми виділяємо, при потребі значно більшій, 57 мільйонів на цей проєкт. Подивимося, чи будемо його реалізовувати, я думаю, що це потрібно місту, тому що там, у Масанах, вже під 30 тисяч людей населення", — сказав Ломако.
Чи реалізовуватимуть проєкт у наступному році, залежатиме від остаточного розміру бюджету Чернігова, оскільки Верховна Рада ще не голосувала за перенаправлення військового ПДФО з місцевих бюджетів до державного, розповіла начальниця фінансового управління міськради Олена Лисенко.

Жителі мікрорайону на плани розширення дороги реагують так:"Може не так це й актуально під час війни, а взагалі потрібно розширити. От якщо до 7:20 не встиг виїхати, значить все – уже в заторі", — говорить чернігівець Олександр."Дуже потрібно, бо щоранку затори величезні. Доводиться раніше вставати й на роботу. Спальний район, всі на роботу. Назад трішечки швидше проходить", — зазначив чернігівець Ігор.

"Якщо ми їдемо вранці на роботу, так там взагалі капець. Так я ходжу пішки сюди на роботу, а в мене син їздить у центр, так виїхати взагалі нереально, стоять у заторах. Я думаю, що треба відкласти усі ці ремонти доріг і всього. Воно, звичайно, хотілося б, щоб було добре, ну але не в такий тяжкий час, як зараз", — каже чернігівка Зінаїда.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Масани, дорога, розширення