GOROD.cn.ua

Під час повені на Чернігівщині рятувати людей і тварин допомагали «Богуни»

 

Ветеринар Микола Кульбако добирався до корови Зорьки на болотоході, коли село Старик Дніпровського старостату було відрізане від суші.На фото Микола Кульбако в салоні всюдихода «Богун»

Корова Зорька господарів Бабич із села Старик Дніпровського старостату (М-Коцюбинська громада) й подумати не могла, що порятунок з'явиться на...снігоболотоході.

Худобина страждала після отелу, жалібно мукала. Переживали ії господарі, подружжя Анатолій та Оксана. Старик від світу відрізала велика вода, А тут длн Зорьки треба лікаря.

Допомогла державна служба надзвичайних ситуацій (ДСНС). На всюдиході «Богун», рятувальній машині на здоровенних колесах, з комфортом доставили ветеринара Миколу Кульбако. Микола Дмитрович живе в селі Льгов цієї ж громади.Так виглядає "Богун" - зовні

— Забрали в Дніпровському — згадує Ірина Щукіна, речниця головного управління ДСНС України в Чернігівській області. - Відвезли в Старик. Прибули вчасно. Ветеринар надав допомогу. Господарі дуже дякували.

«Богуни» задіяні в рятувальних роботах щоденно з 15 квітня. Доставляли й хворих до лікарень, і лікарів та фельдшерів до хворих, рятували домашню дрібну живність разом з господарями.

— З початку повені в області перевезли 3 527 осіб, — називає цифри Олександр Івченко, речник головного управління ДСНС України в Чернігівській області. — Переправляли на п'яти снігоболотоходах і 10 човнах, залізних і надувних. На техніці задіяний 31 рятувальник.

Тамара Кравченко


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Старик, корова, рятувальники, Кульбако, ветеринар, повінь, снігоболотоход