GOROD.cn.ua

“Тихо не буде. Буде по закону. Скільки б не було переносів, громада Чернігова буде приїздити”, - Олександр Ломако про апеляційний розгляд справи по Атрошенку

 

АКТУАЛЬНО Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако пояснив чому в апеляційному судовому засіданні стосовно відсторонення Владислава Атрошенка з посади Чернігівського міського голови оголосили перерву до 1 лютого.- Суд вирішив допитати водія, який виїздив за кордон на машині дружини міського голови. Чому виїздив? Дізнаємось із показів водія 1-го лютого, - повідомив Ломако.

27 січня Львівський апеляційний суд мав розглядати апеляцію на рішення про відсторонення від посади мера Чернігова Владислава Атрошенка; підтримати міського голову приїхали очільники 30 міст, депутати різних рівнів, але засідання перенесли на 1 лютого.

Не важливо скільки ще буде таких перерв у слуханні справи, громадськість продовжить приїздити на засідання, говорить Олександр Ломако.


- Тихо не буде. Буде по закону. Скільки б не було переносів, громада Чернігова буде приїздити, щоб підтримати наше місто, міського голову, демократію та місцеве самоврядування в Україні.
Сьогодні було багато представників громади Чернігова, близько 30 мерів та голів громад, депутати ВР та інших рівнів, ЗМІ. Сподіваюся, великий резонанс в цій справі не дозволить наплювати на Закон, як це зробив суддя Яворівського райсуду Львівської області,
- зазначив Ломако.

Нагадаємо, що на початку грудня 2022 року Яворівський районний суд Львова визнав винним у конфлікті інтересів мера Чернігова Владислава Атрошенка і позбавив його на рік права обіймати посаду міського голови.

За матеріалами пресслужби Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мер Чернігова Владислав Атрошенко, Олександр Ломако, Атрошенко наш мер