GOROD.cn.ua

Чернігівські військові просять допомогти у прилаштуванні 6-ти цуценят (відео)

 

Спочатку цуценят було 12. Їх у кінці листопада привела безхазяйна собака на території, де розташовані військові, які охороняють наш спокій. Хлопці там знаходяться вже декілька місяців і за цей час до них прибилось немало дорослих собак. Їх там кормлять, не ганяють, жаліють, навіть роблять їм будки, тож собаки почувають себе у безпеці. А у військових натомість появився додатковий обов'язок — щоранку годувати все це хазяйство. Благо продуктами вони забезпечені — у штаті є навіть кухар з дуже популярного у Чернігові ресторану, який після повномасштабного вторгнення готує тепер не для цивільних, а для військових, окрім того хлопцям постійно передають батьки з сіл чимало продуктів. Тож собакам там рай, але військова територія поступово перетворюється на таку собі псарню...Восени військовий окремої роти підрозділу Віктор звернувся до волонтерів через Фейсбук. Відгукнулась відома у Чернігові зооволонтерка Марина Постол, також допомогла Юлія Рапута. Привозили два рази по мішку корму, вагою 15 кг. кожен. Але пристроїти цуценят довгий час не вдавалось. Їх мама поводиться дуже обережно і ворожо і спіймати її, аби стерилізувати поки що не вдалось. Тож військові цілком слушно зазначають, що через декілька місяців вона може привести ще один виводок.

Ближче до кінця грудня 6 цуценят (всі дівчатка, хлопців розібрали) з 12-ти, завдяки зусиллям зооволонтерів таки пристроїли. Тож на території, окрім малечі залишається ще 7 дорослих собак, з них 4 старих, 3 — молодих. Військові кажуть, що дорослі їм не заважають, хоча якщо на них знайдеться майбутній хазяїн — вони готові їх віддати. А ось малечу треба пристроїти, якомога швидше.

097 290 72 68 — номер для зв'язку Віктора.

До цуценят можна доїхати з будь-якого району міста дуже швидко.на фото - цуценята, яких треба пристороїти, деякі на фото - хлопчики, яких вже забрали

На фото - улюбленець військових дорослий собака на прізвисько Барік, йому з настанням зими зробили будку

Як видно на фото, у будку поміщається не тільки Барік, але і доросла людина:-)

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: цуценята, військові, волонтери