GOROD.cn.ua

Двох захисників — Івана Койнаша та Віталія Мельника поховали на Чернігівщині

 

Ще з двома нашими земляками попрощалася Чернігівщина 13 листопада. Про сумну новину повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Головний сержант Койнаш Іван Іванович народився 7 липня 1982 року в селі Гурбинці Срібнянського району Чернігівської області. Після закінчення Гурбинської ЗОШ вступив до Роменського політехнічного технікуму, де здобув професію економіста.
У 2002 році Іван був призваний на строкову військову службу. З вересня 2014 року по вересень 2015 року проходив службу по мобілізації, був безпосереднім учасником антитерористичної операції на сході нашої держави.
Після повномасштабного ворожого вторгнення чоловік не лишився осторонь та долучився до лав Збройних сил України. Службу ніс у 30-й окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького.
На жаль, 9 листопада 2022 року під час артилерійського обстрілу противника зі сторони збройних сил російської федерації в районі населеного пункту Андріївка Донецької області, Койнаш Іван загинув.
13 листопада рідні та близькі востаннє попрощалися з земляком, поховавши його на місцевому кладовищі рідного села.


Солдат Мельник Віталій Валерійович народився 5 червня 1975 року у Києві.
Після 24-го лютого у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади чоловік захищав Батьківщину від російських окупаційних військ.
28 жовтня 2022 року під час боїв поблизу села Невське Луганської області Мельник Віталій загинув. Вдома у нього залишилися батько, мати та брат, котрий також захищає Україну від ворожих військ.
13 листопада рідні та побратими вшанували світлу пам’ять загиблого захисника, поховавши його на Малій Батьківщині його матері - кладовищі села Булахів Козелецького району.Gorord.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Койнаш, Мельник