GOROD.cn.ua

The Dental SPA – перша стоматологія & косметологія в Чернігові. Ми вдосконалюємо вашу красу!

 

АКТУАЛЬНО Нещодавно на мапі нашого міста, на вулиці Серьожнікова, 8, з’явилася сучасна стоматологія. Напевно, ви ставили собі запитання, чому саме The Dental Spa? З’ясовується, що це не лише про стоматологію.Олена Литвиненко – засновник клініки The Dental Spa – зібрала найкращих фахівців, які турбуються про ваше здоров’я і красу. Саме тут висококваліфіковані лікарі надають весь спектр стоматологічних послуг: лікування зубів, відбілювання, видалення, протезування (коронки та вініри) імплантація, послуги дитячої стоматології. А про вашу красу в клініці турбуються лікарі-дерматологи, які надають послуги ін’єкційної та естетичної косметології, проводять діагностику і лікування захворювання шкіри, дерматоскопію. Крім цього, у SPA-зоні клініки надають послуги профілактичного масажу. Наші спеціалісти допоможуть вам обрати вид масажу та кількість сеансів у залежності від ваших потреб.

Особливу увагу хочеться приділити мікроскопній стоматології, яка стрімко розвивається в Україні, а також доступна в The Dental Spa. Таке сучасне обладнання дає змогу зберігати навіть безнадійні зуби, якісно провести лікування кореневих каналів, відновити анатомію зуба. Тож, якщо лікар направив вас чи ваших близьких на видалення зуба, поцікавтесь, чи можливо його врятувати під мікроскопом!

The Dental Spa не лише для дорослих. Тут завжди чекають на діток будь-якого віку. Тепер лікувати зубки можна без сліз, за переглядом улюбленого мультику, а по закінченні процедур наша Зубна фея вручає всім подаруночки!Ну і, звичайно, хотілося б відзначити по-справжньому демократичні ціни в The Dental Spa. Тепер не варто їхати до столиці за примарною якістю, а краще прийти в The Dental Spa в центрі твого міста та отримати якісне і сучасне стоматологічне лікування за європейськими протоколами. А ще ви можете подарувати посмішку своїй близькій людині, придбавши сертифікат на стоматологічні послуги, а також на косметологію і масаж.

Наші лікарі-стоматологи та косметологи працюють у команді та на один результат. Адже гарна і здорова посмішка має гармоніювати з доглянутою та підтягнутою шкірою обличчя. Разом це дає неймовірний результат, яким ви неодмінно будете задоволені!Стоматологічна клініка The Dental Spa
Адреса: вулиця Серьожнікова, 8
Телефон для запису: 099 964-90-55
Instagram: @the.dental.spa


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: The Dental Spa, стоматологія, косметологія, Олена Литвиненко