Тривалість відео – 1 хв. 32 сек., розмір відео – 5,0 Мb.
Чи існує демократія в міській раді? На це запитання відповідав підчас брифінгу секретар Олег Шеремет. Особисто він дає стверджувальну відповідь, мовляв двері ради завжди відчинені для журналістів та громадськості, а всі рішення сесії публікуються на сайті міської ради.
Втім журналісти вважають, що сайт міської ради публікує далеко не всі рішення, а про діяльність депутатів, тим паче районних рад взагалі не інформує. Загалом журналістів на брифінгу більше цікавило не питання демократії та відкритості депутатів, а виділення земельних ділянок та діяльності окремих комунальних підприємств.
Вже більше півтора року жоден чернігівець та юридична особа не отримували земельні ділянки. Право громадян на безкоштовну приватизацію 10 соток землі не реалізовуються, бо порядок проведення конкурсу не визначений законодавчо.
Поза конкурсом земля передається лише комунальним підприємствам, зокрема “Чернігівбудінвесту” навколо якого, нещодавно розгорівся скандал. Керівник підприємства отримував зарплатню більш ніж у міського голови.
Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: Сергій Корж, міська рада, демократія