GOROD.cn.ua

Менська лікарня припиняє госпіталізацію хворих на COVID-19

 

Через зменшення кількості інфікованих на COVID-19 як загалом по Україні, так і по регіонах Менська міська лікарня припиняє госпіталізацію хворих на COVID-19.

– Станом на 8 червня на стаціонарі у інфекційному відділенні перебувають 15 хворих, з них 6 – на кисневій підтримці, – каже генеральний директор Менської міської лікарні Григорій Разнован. – Із вихідних ми вже не госпіталізуємо у нашу лікарню хворих на COVID. Згідно з наказом управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, наша лікарня переводиться до закладу третьої хвилі госпіталізації хворих на COVID-19.Тепер усіх пацієнтів, у яких підтверджене зараження коронавірусною інфекцією, госпіталізуватимуть лише в чотирьох лікарнях області:


За словами гендиректора, після того, як у пацієнтів Менської лікарні відпаде потреба використання системи централізованої подачі кисню, їх переведуть до інфекційного відділення на доліковування, а терапевтичне відділення працюватиме у звичайному режимі. У відділенні лікуватимуть терапевтичного, кардіологічного та неврологічного профілів.


Наразі ця допомога надається у дитячому відділенні і воно перевантажене. Зараз дуже багато хворих з інсультами не тільки з Менщини, а й із Сосниччини, Коропщини і навіть з Новгород-Сіверщини


Хірургічне відділення Менської лікарні вже два тижні працює у звичайному режимі. Тут лікують пацієнтів хірургічного, офтальмологічного, травматологічного і отоларингологічного профілів.

– Зараз ми працюємо в нових фінансових умовах, – каже генеральний директор. – Для того, щоб лікарня існувала, нам треба заробляти кошти. Тому за направленнями сімейних лікарів та профільних спеціалістів допомогу надаємо практично по всіх профілях, які може надавати лікарня.

У пологовому відділенні лікарні наразі перебувають десять жінок та четверо немовлят, які народилися за останні дні. Затверджений маршрут до пологового відділення Менської лікарні, куди, крім жінок, які самі вирішили народжувати у Мені, швидка екстрена медична допомога доставлятиме породіль із Менської, Сосницької, Понорницької і частково Коропської та Семенівської громад.Олексій Прищепа, Cусіди.Сіty

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Менська міська лікарня, Григорій Разнован, COVID-19