GOROD.cn.ua

З 27 березня на Чернігівщині діятиме посилений карантин: що заборонено

 

З суботи, 27 березня, на території Чернігівської області вступають в силу додаткові обмежувальні заходи.Таке вирішили за результатами засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"А саме з 00 годин 27 березня 2021 року обмежити діяльність закладів культури, розважальної сфери, спортивних комплексів та заборонити проведення культурних масових та спортивних заходів", - йдеться в повідомленні.

Яким чином діяльність закладів обмежується, в повідомленні прес-служби облдержадміністрації не вказано. Нині Суспільне намагається про це дізнатися.


За словами голови ОДА Анни Коваленко, заклади харчування та роздрібної торгівлі не закриватимуть до понеділка, щоб дати можливість підприємцям підготуватися.

«Але підприємці мають бути готові до можливого повного обмеження їх роботи у зв’язку із входженням до «червоної зони», - сказала голова ОДА.

Такі обмеження вводять у зв'язку із погіршенням епідситуації. Станом на ранок 25 березня в області зафіксували 548 нових випадків. Наразі 15 хворих знаходиться на апараті ШВЛ, 763 перебуває на періодичній кисневій підтримці. Завантаження ліжок – 62,5%.

«За індикаторами визначення рівнів епідемічної небезпеки ми наближаємося до «червоної зони". Уже станом на сьогодні два показники перевищують норму. Це — рівень госпіталізації, у нас 84,1 на 100 тис. населення (граничний показник менше або дорівнює 60 на 100 тис.населення) та динаміка рівня госпіталізації – 57,6% (граничний показник - 50%)», — наголосила Анна Коваленко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: обмежувальні заходи, епідситуація, карантин, COVID-19, Анна Коваленко