GOROD.cn.ua

Побічна реакція на вакцину: на Чернігівщині зафіксовано 9 випадків

 

З 24 лютого на Чернігівщині триває вакцинація від «ковіда». Загалом область тримала 6800 доз вакцини Covishield. Це індійський аналог британсько-шведської вакцини AstraZeneca. Наразі в області щеплено 506 громадян. Про це повідомляє Чернігівська обласна державна адміністрація.На Чернігівщині з 506 вакцинованих зафіксовано 9 реальних випадків побічних реакцій на вакцину.

Майже в усіх випадках симптоми однакові: біль у місці ін’єкції, головний біль, субфебрильна температура, ломота в тілі, одним словом – грипоподібний стан, який досить швидко минає.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вакцинація поза чергою: у Чернігові разом із медиками від Covid щеплять громадських діячів

За словами головної експертки Управління охорони здоров'я за напрямком «Вакцинопрофілактика» Романи Сопотницької, це і є реакція на інформацію про вірус та згуртування захисних сил організму людини.

Після введення препарату організм сформує відповідь на подразник та подолає «штучний» вірус, тобто інформацію про нього. Таким чином, у людини з’являються антитіла й у випадку зустрічі з реальним вірусом, організм знає як на нього реагувати. Отже, уникне захворювання або матиме легкий перебіг.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцина Covishield, побічна реакція, щеплення, коронавірус, вакцинація