GOROD.cn.ua

Станіславу Багмуту за згвалтування та розбій суд дав 13 років позбавлення волі з конфіскацією

Жителя с.Богданівка Станіслава Багмута правоохоронці затримали 12 листопада 2019-го року під час спроби згвалтування жінки. В ході розслідування виявилось, що жертв було декілька, але доведено було тільки 2 епізоди.
Чоловік пропонував жінкам підвезти їх до місця призначення на своєму авто «Сітроен Берлінго», аби не їхати електричкою. Після цього віз не на вокзал чи до Ніжина, а на кладовище. Там погрозами змушував до орального сексу. Також забирав гроші і коштовності. Одна з жертв втекла, заховалася на цвинтарі та заявила у поліцію, після чого Багмута було затримано. Чоловік має 2 дітей та дружину.


Під час слідства та розгляду справи №740/1503/20 в суді перебував у СІЗО.

Багмуту інкримінували здійснення правопорушень одразу за декількома статями: ч.1 ст.152, ч.2 ст.152, ч.2 ст.185, ч.1 ст.187, ч.2 ст.187, ч.2 ст.345 КК України - згвалтування вчинене повторно, крадіжка, розбій та умисне нанесення тілесних ушкоджень працівникові правоохоронного орган у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Публічне обвинувачення підтримував прокурор Ніжинської місцевої прокуратури Ігор Володимирович Сірик, адвокатом обвинуваченого Станіслав Багмута була Катерина Валеріївна Кулініч, суддя - Олійник Володимир Петрович. Обвинувальний акт було направлено до суду 03.04.2020, справа слухалася закрито у Ніжинському міськрайонному суді Чернігівської області.

Читайте також:

Станіслав Багмут вини не визнає
 
Любителя орального сексу з Богданівки спіймала поліціяНа фото  Ігор Володимирович Сірик


На фото суддя Олійник Володимир ПетровичНа фото адвокатка Катерина Валеріївна КулінічНа фото - обвинувачений Станіслав Багмут

У суді прокурором вина обвинуваченого була доказана в повному обсязі - за 2 згвалтування та розбій, відносно 3-ї жертви, якій вдалося втікти а також інші правопорушення Багмут отримав покарання у виді 13 років позбавлення волі з конфіскацією 1/2 частини майна.

Вирок поки що законної сили не набрав, а враховуючи значний строк позбавлення волі, Багмут, скоріш за все буде подавати апеляційну скаргу. Дізнатися позицію його адвокатки нам поки що не вдалося.

В ухвалах по справі, які викладено в Єдиному державному реєстр і судових рішень міститься інформація, що обвинувачений під час судового розгляду некоректно висловлювався на адресу потерпілих та, погрожував свідку під час перерви в судовому засіданні.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: згвалтування, Багмут, Сірик, Олійник, Кулініч