У Чернігові у спорткомплексі «Хімік» триває чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих.
87 учасників змагаються в особистому заліку, а також 11 чоловічих і 8 жіночих команд – у груповому.
Чернігівщина також делегувала на це змагання своїх тенісистів. І команда нашої області посіла друге місце. А от в індивідуальних іграх, на думку суддів, ситуація протилежна.
Інна Білащенко, головний суддя змагань: «На жаль, зайняти призові місця шансів дуже мало, тому що тут приймають участь члени Національної збірної України, тому рівень набагато вищий».
Ігри на чемпіонаті проходять у декілька сетів. Якщо обидва суперники приблизно рівні за вмінням, то протистояння затягується, тенісисти втомлюються і часто беруть тайм-аут. Тут же все залежить від того, кому з гравців вистачить сил та концентрації на те, щоб аналізувати і відбивати усі подачі опонента. Виснаження від тривалої гри цього разу коштувало Степанові Мулу, тенісисту з Умані, перемоги.
Степан Мул, учасник змагань: «Є ігри, які йдуть з 5 сетів. Це набагато легше і швидше гра проходить, менше треба витривалості. А коли грають 7 сетів – ці лічені ігри, то треба більше витривалості, а також бути налаштованим морально».
Фінальні змагання в особистому заліку відбудуться 2 лютого.
Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.