GOROD.cn.ua

Із цьогорічних новинок — планшети і велосипеди

 

Напередодні новорічних свят по області поїхали подарунки для багатодітних родин. 73 родини цього року отримають необхідні для них речі в рамках обласної програми зі складною назвою*. Програма діє п’ятий і останній рік.— На початку кожного року спеціалісти управлінь та відділів по області обходять багатодітні родини, складають перелік необхідних речей, — розповів В’ячеслав Голуб, заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації-начальник управління у справах сім’ї та молоді. — Цього року додались дві нові позиції — велосипеди та планшети. Останні — вимога карантинного часу та дистанційного навчання школярів. Для багатодітних родин закуплено: 13 наборів каструль, дев’ять телевізорів, десять дворівневих ліжок (20 матраців до них), 13 велосипедів, дев’ять планшетів, п’ять холодильників, по дві автоматичні та напівавтоматичні пральні машини, морозильну камеру та дев’ять
газових плит.

— Одним каструлі, а іншим газові плити і планшети.

— У кого в чому потреба, — зауважив В’ячеслав Львович. — Не ми ж заявки складаємо. Усього на 73 родини витратили 291 тисячу 400 гривень 58 копійок.

— Програма розрахована до 2020 року. В 2021 буде діяти аналогічна?

— Багато чого залежить від бюджету наступного року, — зітхає заступник директора департаменту. — Якщо кошти будуть; розмірковуємо над тим, як покращити проект. Можливо, включити до переліку родини з чотирма дітьми. Оскільки двічі одна п’ятидітна родина допомогу не отримує, а їх в області не так і багато. Тому, можливо, доцільно розширити критерії для виділення допомоги.


* «Комплексна обласна програма підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року».


Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №50 (1804), 10 грудня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: багатодітні родини, В’ячеслав Голуб, підтримка сімей, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног