GOROD.cn.ua

На прийомі у сексопатолога

- Секс в Україні є, тому всі ставляться до цього дуже добре. Отже, говорити про це потрібно.

- Якщо молодий чоловік використовує *Віагру» і йому це підходить, то хай собі вживає її далі!

- Перше місце щодо сексу займає, звичайно, Америка, а Україна - на останньому місці. Чому? Знають про «Камасутру», цікавляться. Та одна справа - розмови, а інша -дії...

- Кохання - коханням, а секс може бути і без любові...

(З опитування на вулицях міста)Ми з вами - на прийомі у сексопатолога Володимира Миколайовича Брезме. Сюди може прийти кожен - консультації безкоштовні й анонімні. Власне, щоб потрапити на прийом, не потрібно робити якісь аналізи чи брати направлення. Щодня з пацієнтами спілкується й, головне, реально допомагає їм досвідчений фахівець.

Він розповідає, що сюди звертаються зазвичай люди статево активного віку - від 25-ти до 55-ти років. Проте як ексклюзив, трапляються й унікальні випадки. Наприклад, приходив 80-річний дідусь, який хотів покращити свою ерекцію. У нього - 60-літня дружина. Та й сам пацієнт виявився фізично міцною й психічно повноцінною людиною. Після проведених заходів для зміцнення його здоров'я, статева функція у цього добродія, звісно, не стала, як у двадцятилітнього юнака. Однак він цілком уже міг задовольнити свою молодшу на двадцять років дружину, подарувати їй насолоду статевого життя.

Всі органи, які має людина, природа дає їй на все життя, проте, на жаль, не вчить, як ними користуватися, - жартує лікар. І радить, якщо у вас з'явилися відповідні проблеми, не зволікати з візитом до сексопатолога. Соромитися тут нічого. Сюди приходять незалежно від посад та професій - великі начальники і пересічні громадяни, підприємці та вчителі, чиновники, робітники й навіть священики. Ті, хто буває тут не вперше, поводяться значно впевненіше. Про лікаря-чарівника Володимира Брезме відгукуються доброзичливо: уважний, надійний та людяний.

В основному, сюди приходять чоловіки, але нерідко, вже на наступну консультацію, Володимир Миколайович запрошує також їхніх дружин. Адже сексопатолог переконаний: немає суто чоловічої чи суто жіночої проблеми - в подружньому житті всі вони спільні, тому вирішувати їх необхідно разом. Тоді й потрібного результату можна досягнути значно швидше.

«І, якщо вже виникли перепони в інтимному житті, любляча дружина сама повинна взяти за руку свого чоловіка й вести його до фахівця, - вважає Володимир Миколайович. - Не можна заганяти проблему в глухий кут. А займатися самолікуванням - небезпечно для здоров’я».

Володимир Брезме пригадує випадок, коли один молодий чоловік начитався реклами про начебто чудодійний вплив папаверину при введенні його ін'єкційно до статевого органу. Але після цієї ін’єкції, яку наївний юнак зробив собі самостійно, ерекція у нього з’явилася і... не зникла. Тож він змушений був звернутися по екстрену допомогу. Йому зробили операцію. Але, на жаль, він повністю втратив здатність до статевих актів...

Прикро, що часто люди платять шалені кошти усіляким шахраям замість того, аби безкоштовно порадитися з професіоналом. Бо не можна довірливо використовувати будь-які, навіть дуже розрекламовані, препарати. Лікування кожному пацієнту сексопатолог призначає індивідуально. Те, що підходить одному, може бути дуже шкідливим для іншого.

Володимир Миколайович наголошує, що за всю свою медичну практику він жодного разу не виписував своїм пацієнтам «Віагру». Бо наслідки від застосування цього препарату нерідко бувають настільки грізними, що лікар просто не має права ризикувати життям людей.

«Відверто кажучи, такі препарати дають лише тимчасовий ефект, адже вони не лікують, - наголошує Володимир Брезме. - Людина вживає їх все частіше, витрачаючи останні кошти. Бо ці пігулки - ще й дуже дорогі! Проте проблема залишається, і хвороба з часом навпаки прогресує».

Взагалі ж, для сексуальної гармонії дуже велике значення має кохання. Лікар переконаний, що, насправді, фізично несумісних партнерів не існує. Є лише психологічна несумісність. Секс без любові - все одно, що сало без хліба. Тому Володимир Миколайович дуже негативно ставиться до ідеї створення в Україні так званих публічних будинків. «Якщо йдеться про здоров'я, то вони не принесуть жодної користі», - вважає сексопатолог.

Натомість у нашій державі потрібно зараз ефективно впроваджувати програми всебічного статевого виховання, яке має починатися буквально з догляду за немовлям.

Про все це Володимир Брезме знає і з власного досвіду. У нього - вже й онуки. Нерідко йому телефонують колишні пацієнти, які лікувалися 20-25 років тому. Тепер вони приводять на прийом до сексопатолога своїх дітей.

«Власне, так і має бути, - запевняє досвідчений лікар. - Адже, якщо, наприклад, людину турбує хворий зуб, вона, як правило, одразу ж поспішає до стоматолога. Бо хоче отримувати задоволення від споживання їжі, а не страждати від болю. Так само ніхто не повинен роками, а то й десятиліттями страждати від будь-яких сексуальних розладів».

Тож кожному своєму пацієнту на прощання Володимир Брезме щиро бажає щасливого та безпечного сексу!

Сергій Дзюба, «Чернігівщина» №47 (812) від 19 листопада 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: доктор, Брезме, врач-сексопатолог, Дзюба, Чернігівщина