GOROD.cn.ua

У сестри і сімейного лікаря хворого працівника фабрики техпаперів підтвердили коронавірус

У суботу, 25 липня, ПЛР-тести на коронавірус підтвердили його наявність у двох жінок, які контактували з 57-річним працівником корюківської фабрики техпаперів, COVID-19 у якого виявили 18 липня. Це його сестра і сімейний лікар.Близько двадцяти людей перебували на двотижневій самоізоляції вдома, бо контактували із хворим на коронавірус корюківчанином.

Головний лікар Корюківського Центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Лещенко повідомила, що на чотирнадцятий день, 24 липня, у них взяли мазки з носа та зіву для ПЛР-дослідження. А у суботу ввечері, 25 липня, надішли результати, два з яких виявилися позитивними. Це — сімейний лікар і сестра 57-річного працівника фабрики техпаперів.

Світлана Віталіївна розповіла, що нині встановлюється коло їхніх контактних осіб. Попередньо відомо про дев’ятьох людей, які були у контакті з лікаркою, і про двох, які контактували з 55-річною жінкою. Але це ще не всі — наголошує Світлана Лещенко.

Нині обидві жінки перебувають на самоізоляції вдома під наглядом лікаря. Їхній стан задовільний, скарг немає.


За інформацією Корюківського міськрайонного відділу, станом на 27 липня на Корюківщині зареєстровано 13 випадків коронавірусної хвороби. З них шість виявлено у липні. Чотири з шести пов’язані між собою контактами в побуті та на роботі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


У Корюківці на коронавірус захворів працівник «Слов’янських шпалер»

У Корюківці виявили коронавірус у двох чоловіків. Серед них працівник «Слов’янських шпалер»

Працівниця корюківської фабрики захворіла на коронавірус. Поки виявили трьох контактних осіб

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, фабрика, Корюківка