GOROD.cn.ua

Чи готові хлібороби до безпечного збору врожаю – корюківські рятувальники перевірили

Рятувальники Корюківського району 16 липня провели рейд по місцях збирання врожаю у двох сільгосппідприємствах – ВСК ім. Горького та ПСП «Злагода». Сусіди.Сіту – про те, чи дотримуються вимог хлібороби.


Провідний інспектор Владислав Мацко і водій ВСК ім. Горського Сергій Анопченко

На часі – жнива, гаряча пора для сільгоспвиробників. І дуже відповідальна, адже найменша недбалість може призвести до значних матеріальних втрат. Корюківські рятувальники перевіряють, чи дотримуються сільгоспвиробники протипожежних заходів у місцях збирання, переробки та зберігання зернових.

У четвер, 16 липня, рейд здійснили у ВСК ім. Горького в Корюківці та ПСП «Злагода» у Наумівці.Рейд по місцях збору врожаю

Провідний інспектор Корюківського РС У ДСНС України у Чернігівській області Владислав Мацко розповів, що при перевірці увагу зосереджували на дотриманні основних вимог: чи перевіряється зернозбиральна техніка перед виїздом у поле, чи обладнана первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками, лопатами та мітлами-хлопавками) і чи вміють водії користуватися ними, чи забезпечені іскрогасниками, чи є протипожежна смуга між посівами і дорогою або лісовими масивами, т.ін.

Рятувальники стверджують, що за результатами рейду серйозних зауважень до хліборобів двох підприємств не було. Кажуть, саме відповідальне ставлення сільгоспвиробників до умов збору, переробки та зберігання врожаю забезпечує успішні та безпечні жнива ось уже декілька років поспіль.

Олександр Росохач, начальник Корюківського РС У ДСНС України у Чернігівській області нагадує, що у період збирання врожаю категорично забороняється палити біля хлібних масивів, розкладати багаття на полях та поблизу них, а також спалювати стерню і післяжнивні залишки.

Не можна полювати неподалік ланів, а також допускати проїзд, чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів.

Дорослі повинні постійно нагадувати дітям правила пожежної безпеки та дбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь.

Сусіди.City. Фото: Корюківський РС УДСНС України у Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хлібороби, врожай, рейд, рятувальники, Корюківщина