GOROD.cn.ua

У менянки, в якої перед пологами підозрювали коронавірус, діагноз не підтвердився

Молоду жительку Мени, у якої перед пологами тест на коронавірус виявився позитивним, 27 червня виписали з лікарні, бо повторний тест не підтвердив діагноз.Напередодні генеральний директор Менської центральної районної лікарні Григорій Разнован повідомив Сусідам.City, що молода мама знаходиться в інфекційному відділенні, отримує лікування. Стан її задовільний, температура в нормі. Найближчим часом візьмуть повторний аналіз і, на його думку, COVID він не покаже.

Ми виділили окрему ізольовану палату, де вона знаходиться з дитиною. Намагаємося забезпечити нормальні умови, – розповів Григорій Разнован.

Сьогодні стало відомо, що повторний тест на коронавірус виявився негативний. Тож молоду маму виписали з лікарні та доправили додому.

Як повідомляли Сусіди.City, 21 червня вагітна жінка у супроводі мами звернулася до приймального відділення лікарні. Сказала, що прийшла народжувати, адже строк вагітності – понад 40 тижнів. У спілкуванні з медичною сестрою, повідомила, що напередодні підвищувалася температура.

Того ж дня відібрали матеріали на дослідження ПЛР і направили до обласної клінічної лабораторії. Наступного дня повідомили, що у жінки виявили COVID.

Породіллю відправили народжувати до Чернігівського пологового будинку. Вона народила хлопчика, після чого її доправили в Мену.

Поліна Назаренко, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мена, коронавірус, породілля