GOROD.cn.ua

«Мишина возня нічого не дала. Заїзд йде до Сухополови». Ще п'ять громад чекають на вибори

У п’ятницю, 11 жовтня, Центральна виборча комісія призначила перші вибори у 86 громадах по всій Україні. Серед них і п’ять з нашої області. Вибори оголошені на 22 грудня цього року, На них вже чекають у Понорницькій громаді Коропського району, Талалаївській Ніжинського, Киселівській Чернігівського, Добрянській Ріпкинського та Сухополов’янській Прилуцького району. Остання громада буде однією з найчисельніших в області. До неї увійшли аж 19(!!!) сільрад. Це понад півсотні сіл і 12,5 тисячі населення.Пристрасті у Сухополов’янській громаді не вщухали навіть уже після того, як облдержадміністрація дала позитивний висновок щодо об’єднання. Проблемне питання — село Заїзд. Куди його віднести: до Прилук чи все ж до Сухополови? Воювали довго. Навіть обкидали Ніну Свистун, голову Заїздської сільради, борошном (читайте «Вісник Ч» від 19 травня 2019 року).

— То бунтувала Прилуцька міська рада, — говорить Сергій Проценко, сухополов’янський сільський голова. — Возили кілька чоловік на сесію обласної ради, щоб показати протест. Подавали й до суду. Проте об’єднання законне. Вибори призначені. Заїзд йде до Сухополови. Громаді бути. А вся ота Мишина возня нічого не дала.

Ще років три назад був на зборах у Заїзді, то з 350 присутніх тільки п’ятеро хотіли до Прилук.


Люди розуміють, де їм буде краще. Чи піти у Прилуки і мати там одного депутата і не отримати й три копійки з тисячі бюджетних. Коли ж ми, Сухополова, поділимо цю тисячу бюджетну і вийде по 50-70 гривень.

Друге питання — це куди дівати села Ряшки, Піддубовка, Смош? Прилуки б їх не взяли. Була би біла пляма.

— На голову громади будете балотуватись?

— Точно ні. Я вже пенсіонер. Нехай молодші, — запевнив Сергій Проценко.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №42 (1744), 17 жовтня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, ОТГ, громади, «Вісник Ч», Марина Забіян