GOROD.cn.ua

Вільно користуватись Інтернетом та телефонами можуть засуджені в колоніях Чернігівщини

 

Процес євроінтеграції України вже розпочали через в’язниці Чернігівщини. Від так, закордонні фільми про засуджених з мобільними телефонами та Інтернетом став реальністю.«За новими змінами до Закону України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів» засуджені мають вільний доступ до Інтернет мережі, окрім доступу до електронної пошти, соціальних мереж та сайтів, які пропагують жорстокість», - розповідає начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов.

Революційні зміни торкнулись, навіть, засуджених до довічного позбавлення волі, які відбувають покарання в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31. Для даної категорії засуджених було обладнано робочі місця з двома комп’ютерами для надання можливості засудженим до довічного позбавлення волі користуватись глобальною мережею Інтернет.

Проте, слід зазначити, що користуватися доступом до глобальної мережі Інтернет можна за умови оплати послуги з особистих коштів засуджених.

Апелюючи до світового досвіду, слід вказати, що використання інтернету, електронної пошти під наглядом допускається в 49 корекційних установах США і в п'яти канадських провінціях. Виховання за допомогою комп'ютерів здійснюється в деяких в'язницях Австралії та Румунії, у Великобританії засудженим дають ігрові консолі для розвитку пам'яті та логічного мислення. У Норвегії всі ув'язнені мають доступ до інтернету навіть у камерах.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Інтернет, телефон, колонія