GOROD.cn.ua

Третьокласниця з Менщини Софійка Бабкіна мріє стати моделлю. Батьки дівчинку підтримують

Цьогоріч Софійка брала участь у конкурсі краси Little Miss-2021 і виборола почесний титул Міс глядацьких симпатій. Граційна, жвава, гармонійна у кожному русі й жестах, усміхнена, з відшліфованою програмою виступу дівчинка сподобалася публіці. У рідній Феськівці, як і в Мені, модельного агентства немає. Та це не заважає школярці мріяти. Вона впевнена: заповітні бажання здійснюються.«Найбільший інтерес до співів маю»

Учениця третього класу Менської школи імені Тараса Шевченка Софія Бабкіна навчається охоче, старанно й успішно. Любить читання, математику та фізкультуру. Відвідує ще й музичну школу, грає в духовому оркестрі, співає в ансамблі «ДоМіСольки», малює, пише вірші. Спектр захоплення багатогранний, але «найбільший інтерес до співів має». Перемагала навіть у міжнародних конкурсах і, зокрема, в конкурсі-фестивалі JAM, у якому брали участь понад 100 учасників. Не вміє, за її словами, тільки вишивати так гарно, як мама.

Переглянувши відео Людмили Тихонової, оприлюднене в соціальних мережах, і поспілкувавшись із Софійкою, переконаюсь, наскільки ж обдарована, невтомна й активна моя юна співрозмовниця. Безпосередня, відкрита й щира у спілкуванні, Софійка звірила свої секрети, дозволила заглянути в «Щоденник вражень», з любов’ю розмальований і оформлений. Поспівала улюблені мелодії.


Пісня «Квітка-душа» особливо прониклива. Співала її і на конкурсі краси. Автор: Людмила Тихонова

Голос дзвенить, мов чистий струмочок, проникаючи в серце, бентежно й зворушливо. На сцені дівчинка ніби проростала із великої декоративної яскравої квітки, виготовленої умілою майстринею на замовлення батьків конкурсантки. Журі, правда, відшукало в квітці ваду: не ворушила штучна «рослина» пелюстками. Чудеса, кажуть, у світі бувають, але ж не настільки.

Учасниками конкурсу мимоволі стали і мама (Людмила Костянтинівна приготувала бутерброди, бо співала Софійка і про сало), і тато (Володимир Сергійович зіграв роль царя чи короля та «видавав» свою примхливу принцесу заміж). Публіка в залі все оцінила й нагородила всіх аплодисментами.

«Мамине сонечко, татова доня»


Софійка зростає в любові, в теплоті й турботі. Водночас тато і мама – вимогливі. До татуся, як зізнається дівчинка, ще «можна піддобритися», матуся суворіша. Забаганок донечки не задовольняють, а ось гармонійний розвиток дитини – пріоритет. Очевидно, третьокласниця й «до навчання не лінива» та, як писалося в коментарях, «талановита, чарівна, добра, найкраща дівчинка».

Дошкільням вона відвідувала дитячий цирковий колектив «Феєрія» при Феськівському будинку культури й охоче «літала» у височині. Згодом захопилася танцями, грою на флейті.Нині навчається в музичній школі, грає на саксофоні, «розвиває легені». Мріє опанувати гітару


– Ось такий саксофон, – обережно дістає Софійка інструмент із футляра, коли запитаю про «трубу». – У знайомих є гітара. Не нова, але струни міцні. Дозволяють пограти. На хорошу гітару треба багато грошей. Ще в тата не просила. Він у нас головний.

Софія розуміє, що десять тисяч гривень, потрачених батьком на купівлю саксофона, треба «відіграти», а тоді вже просити гітару.

Майбутня модель дуже любить керівника дитячого вокального ансамблю «ДоМіСолька» Альону Дробиш, бо вона віддає дітворі не тільки вміння, а й тепло серця. Тому й учасниці ансамблю зачаровані нею й люблять по-дитячому щиро. Та в усьому хоче наслідувати Оксану Булавку, депутата міської ради, і бути такою ж стильною і тендітною.Триматися на сцені професійно Софійку навчала Альона Дробиш. Автор: Людмила Тихонова


– Альона Вікторівна так переживала за мене на конкурсі краси, допомагала готувати програму. Оксана Михайлівна також хвилювалася. Знаєте, яка вона струнка, красива і модна? – запитує. – Вона як модель. Хочу бути схожою на Оксану.

Сходимося в оцінках і визнаємо, що Оксана Булавка ще й розумна, багато знає і все вміє. Головне – здогадується про заповітні бажання дівчинки і завжди дарує омріяні гостинці. Звичайно, що мама теж красива, але Людмила Бабкіна, передусім, мати.

Несподіваний благодійний гостинець

Саме Оксані Михайлівні Софійка після виступу зізналася, що так хотіла стати переможницею конкурсу краси, що хоча б одним оком бажала б подивитися на «кулончики в коробочках». З врученням прикрас виникло непорозуміння.

– Ні, я не плакала, але було печально. Міс Глядацьких симпатій – це ж круто! Правда? – запитує красуня в мене.

Так, бо це визнання глядачів, які голосували, виставляючи оцінки в картках. Оксана Булавка була на конкурсі, вболівала за Софійку. Переконана, що не всі оцінки суддів – об’єктивні. Вона й розказала чоловікові про Софійчині хвилювання. Володимир Олександрович підготував юній міс оригінальний несподіваний гостинець.

Золоте сердечко від благодійника розвіяло негативні враження
Софійка показує мені корону й букет із штучних квітів. Вона не куштує жодної цукерки з подарованого букета. Мені ж дозволить вибрати за смаком (не наважуся). Не тому не скуштує, що моделям шкодить солодке і додає зайвих кілограмів. Дорожить цим призом, як і великим сірим ведмедем (іграшка зростом із юну красуню).

– Займає Сосулька все моє ліжко. Назвала його так, бо бачила таку велику льодяну бурульку на нашому дворі. Саджаю його в куточку, – дівчинка ледь вмощує ведмедя. – Ми подружилися: мовчить і не заважає вчити уроки.

Добре, що він сірий, а не білий. Не забрудниться. А то як його вимити?Участь у конкурсах краси – задоволення не з дешевих. Костюми, декорації, атрибути до концертних номерів – все потребує зусиль, коштів і часу. Софійка з батьками також старанно готувалися до Little Miss-2021. Симпатії публіки засвідчують, що виступила третьокласниця вдало. Пробувала в коментарях допитатися: що ж там у коробочках? У відповідь – мовчання.

Не оскаржуючи вердикт журі, скажу, що діти особливо чутливі до фальші. Отож організатори подібних заходів повинні все продумати до деталей. Розчарування перекреслює бажання брати участь у таких заходах, а закулісні інтриги породжують домисли й пересуди.

Ольга Чернякова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Феськівка, модель, Софія Бабкіна, Мена, співачка