GOROD.cn.ua

Натхнення малювати у Софії Абдулаєвої інколи з'являється навіть вночі

13-­річна дівчина з Вільшаного має хобі творити картини акриловими фарбами. ­ Соня малює завжди, коли є натхнення . Інколи для майбутньої картини не шкодує цілого вечора, ­ розповідає мама дівчини Наталія Леонідівна.

­ - Талант малювати донька отримала, мабуть, від чоловікового брата, який має такий хист. Софія залюбки навчалась би у художній школі, але у Вільшаному такої немає. Тому донька Наталії та Павла Абдулаєвих максимально використовує інтернет для опанування тієї чи іншої техніки малювання. ­

- Шукає в інтернеті майстрів, слухає їх, навчається. Як захоче намалювати якусь картину, то може спочатку знайти щось схоже в інтернеті, щоб розібратися, як змішувати фарби для отримання потрібного кольору.

Коли для Софії альбомний папір став малим, батьки почали шукати більший.

- ­ І так довго не могли його знайти. А тепер вже знаємо, де можна в Сосниці купити підходящі ватмани. Вони цупкі, дуже добре тримають фарбу. Софія для малювання вже має практично все: папір, фарби, мольберт.

- ­ Фарб і паперу ми купуємо ну дуже багато. Фарби Софія любить саме акрилові. Каже, що вони найкращі для її картин підходять, ­ кажуть батьки.

- А недавно Софія сказала, що їй тісно малювати вже й на ватмані. І під час ремонту в будинку попросила виділити їй для творчості цілу стіну.

-­ А ми й не заперечили, ­ - каже Наталія Леонідівна.

­ Хоче ­ нехай малює. Ми завжди її в цьому підтримуємо. Так у нас за довгий вечір у кімнаті на стіні з'явився космос. Чоловік каже, що ми збережемо його назавжди. Для цього пофарбуємо лаком, щоб тримався.
Роботи Софії батьки розташовують переважно на стінах свого будинку.

­- Їх уже багато. Донька з радістю дарує нам свої шедеври на свята. Одну картину у неї попросили були подарувати наші гості. Але вона не дала, сказала, що то подарунок для мами. Тому намалювала ще одну таку саму і відіслала їм.

Софія любить малювати одразу, як у неї з'явиться нова ідея. Інколи це трапляється навіть вночі.

­ - Якось ми прокидаємось вранці, а в нас уже нова картина є "Поїзд в тунелі". Донька о третій ночі проснулась, щоб її створити. В архіві сім'ї зберігаються і всі нагороди, отримані дитиною за перемогу в художніх конкурсах. Намагається копіювати Софію і її молодша сестричка ­ 10­річна Вікторія. ­ Вона теж хоче малювати, як Софія, ­ посміхаються батьки.

А Софія не припиняє працювати над собою. Бо прагне здійснити мрію продати свою картину

Джерело: сосницька газета "Час" №7 (766) від 25.02.2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Абдулаєва, Вільшане, художниця, картини