GOROD.cn.ua

Sorry mom tattoo. Креативна менянка відкрила в місті перший салон татуювання

 

Про молоду талановиту менянку Тетяну Троцик Сусіди.City вже розповідали. Тетяна – майстриня з манікюру, доглядаючи маленьку донечку, ще більше розкрила свої творчі здібності – почала малювати. Спочатку більше захопилася аквареллю, а потім сподобалося простим олівцем малювати портрети з фотографій. Нещодавно Тетяна обрала ще один творчий напрямок – тату. І відкрила салон Sorry mom tattoo, де також малює, але вже на шкірі своїх клієнтів.Не показуй бабусі, бо вб’є!


Коли Тетяна остаточно наважилася зайнятися цією справою, одразу записалася на навчання до чернігівського досвідченого майстра татуювання. Вважає, що їй пощастило з учителем. Там спостерігала за його роботою, отримувала теоретичні знання і практичний досвід. Опанувала різні техніки та стилі нанесення тату.

Татуювання – це нанесення малюнка в глибину шкіри ін’єкціями фарби. Не кожен наважиться на таке, не кожен зрозуміє.

Але кожна доросла людина має право розпоряджатися своїм тілом і за бажання прикрашати його татуюваннямТа слід дуже відповідально ставитися до такого кроку. Адже це не просто – захотів, обрав малюнок чи символ, набив і забув. Треба обрати відповідального майстра, зважити всі «за» і «проти» щодо татуювання та місця, де воно буде, доглядати після процедури за усіма правилами.

– Назва мого салону перекладається з англійської як «Пробач, мамо, за тату». Адже багатьох вже навіть дорослих дітей батьки відмовляють робити татуювання. «Та навіщо ти це робитимеш?», «Не показуй хоч бабусі, бо вб’є» та таке інше, – розповідає Тетяна Троцик. – Та буває й інакше. Коли зробити тату приходять разом мама з сином.

Рішення має бути виваженим

Майстри тату радять виважено підходити до вибору малюнку. Не обов’язково зображення повинно щось символізувати, але має подобатися вам і враховувати події майбутнього життя. Навіщо, піддавшись емоціям, «увіковічнювати» ім’я хлопця чи дівчини без упевненості, що будеш з цією людиною «навіки разом». Адже коли поруч із вами буде вже інша людина, це тату дратуватиме і вас самих.

Можливо, ви плануєте навчатися чи працювати там, де не бажано мати тату на відкритих ділянках тіла, треба врахувати і це. Та й звести татуювання ще болючіше, ніж набити. А больовий поріг у кожної людини різний.

Майстри тату вважають, що жінки все ж терплячіші за чоловіків


– Інколи підказую, що де краще виглядатиме. Буває, пропоную інші варіанти малюнка або місця розташування. Мені подобаються татуювання в різних стилях, особливо в реалізмі. Хоча клієнт завжди має рацію. Я дуже відповідально ставлюся до своєї справи. Обов’язкова умова – стерильність. Усі інструменти одноразові, після використання утилізуються. Багаторазові інструменти, спинки стільців і стіл перед кожним клієнтом дезінфікую та обмотую харчовою плівкою, це убереже від потрапляння крові, – ділиться майстриня. – Також не роблю тату хлопцям і дівчатам, яким ще не виповнилося 18 років, без дозволу їхніх батьків.

Догляд – це важливо

Майстриня розповідає своїм клієнтам правила догляду за татуюванням. Від цього залежатиме, як воно виглядатиме надалі. Рекомендується перші три-чотири дні мити тату з рідким милом, обробляти хлоргекседином, мазати кремом, який сприяє швидкому загоєнню, і замотувати одноразовою пелюшкою. Це робити кожні три-чотири години. Щодо подальшого догляду – кожному клієнту майстер порадить індивідуально залежно від різних нюансів.

Не забувайте, заради чого ви терпіли біль, і дбайливо доглядайте своє татуТа навіть коли тату загоїться і шкіра вже перестане свербіти, необхідно доглядати його. Якщо доводиться багато часу проводити на сонці, то обов’язково треба користуватися кремами проти засмаги. Тату може досить швидко втратити свій колір та привабливість.

– Перші два тижні доведеться утриматися від алкоголю і кави, занять спортом, контакту з домашніми тваринами. Якщо заманеться погладити своїх улюбленців, то обов’язково тату має бути під пов’язкою. Не можна сауни, ванни. Ніяких чесань, щоб не пошкодити тату, не занести інфекцію. Це все дуже серйозно, – попереджає Тетяна. – Повне загоєння і відновлення шкіри – від місяця до трьох.

Мама погодиться

Тетяна дуже любить те, чим займається. І вміння малювати тут їй неабияк допомагає. Єдине, про що шкодує, – на все не вистачає часу. Адже хочеться і портрети малювати, і з донечками Софією та Соломією поспілкуватися, і домашні справи ніхто не скасовував.

А чоловік Олександр вкотре радо підтримав свою кохану дружину. Тетяна розповідає, який гарний і атмосферний тату-салон він їй облаштував, аби їй там зручно і приємно творилося і клієнти почувалися комфортно.Тож навіть у непрості карантинні часи можна здійснювати свої мрії, знаходити свою справу, розвиватися, творити

Головне – бажання і зусилля, запевняє Тетяна Троцик. А якщо ви дуже хочете зробити собі тату, запевніть свою маму, що це зважене рішення, що ви обрали відповідального майстра, який працює стерильними інструментами, а ви потім будете дбайливо доглядати татуювання. І тоді мама зрозуміє. І не буде проти.

Поліна Назаренко, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Sorry mom tattoo, салон татуювання, Мена, Тетяна Троцик