GOROD.cn.ua

Успіхи чернігівських боксерів (відео)

Чернігівські боксери Данило Жасан та Андрій Тимошенко, які нещодавно повернулися з медалями з чемпіонату України розповіли у вівторок на прес-конференції про свої здобутки та про те, що відчували, коли виходили на бій проти найкращих боксерів країни.Андрію, наприклад, довелося зустрітися з чемпіоном світу Олександром Хижняком.

Андрій Тимошенко, боксер: «Сказати, що у мене був мандраж перед боєм не можна. Кажуть, що на той момент я перегорів, але я цього не відчував. Так, він досвідченіший за мене, але будемо воювати, будемо старатися».


Данило Жасан, боксер: «На мене не давив тягар відповідальності. Президент федерації боксу сказав, бронзова медаль – це було б добре. І мені це справді допомогло. Я показував хороший бокс, показував те, чому мене навчили. Психологічно я завжди був свіжий. На кожен наступний круг я виходив з великим інтересом та ентузіазмом».

Андрій Тимошенко отримав на чемпіонаті бронзову медаль, а Данило Жасан – срібну. Тренери досягненнями своїх підопічних залишились задоволені. Андрій Корець навіть порадив колегам не бути жадібними до медалей, адже у кожного боксера своя межа уміння.

Зараз Андрій та Данило відпочивають. А після Нового року почнуться навчально-тренувальні збори, яких буде два. У квітні боксери поїдуть на ще один всеукраїнський турнір, у ході якого визначатимуть претендентів на ліцензійний чемпіонат світу на олімпійські ігри.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: боксери, спорт, бокс, «Новий Чернігів»