GOROD.cn.ua

У Новгороді-Сіверському відкрили арт-простір «Третій поверх» (відео)

Арт-простір «Третій поверх» відкрили у Новгороді-Сіверському. Його засновниця Оксана Косова обрала таку назву, бо кімната мистецького центру розташована на третьому поверсі колишнього будинку побуту. Перший захід проведений в ньому – вистава дитячого театрального колективу «Чударики».Глядачі чекають на інсценізацію. Актори готуються до виступу. Вистава «Колобок на новий лад» починається. В кімнаті діти сидять на саморобних пуфах. Між акторами і глядачами немає кордону.

До дійства приєднуються дорослі. Наприкінці спектаклю акторів пригощають цукерками. Засновниця арт-простору «Третій поверх» Оксана Косова каже – мистецькі заходи в Новгороді-Сіверському вирішили розпочати виставою для дітей. Згодом планують проводити майстер-класи, музичні вечори.

Оксана Косова розповідає:
– За тиждень у нас вистава для дорослих, будуть додаткові анонси. Дуже багато у нас планів. Сподіваюся, що дітки, які виступали і які дивилися, залишились задоволені. Це надихає.

Художниця Оксана Косова
разом з однодумцями створила мистецький осередок власноруч. Розповідає – ідея виникла, бо в місті нічого подібного немає. М’які меблі для кімнати робили зі старих матраців та подушок, які принесли з дому. Обшивали простирадлами. Зносили матеріал для декорацій жителі Новгорода-Сіверського. За тиждень арт-простір відкрився. Заходи проводитимуть безкоштовно щонеділі.

– Враження позитивні. В перший раз на виставі. Не прийшлося їхати в Чернігів або Шостку. Все на місці, все дуже гарно. А тобі хто з акторів найбільше сподобався? – Лисичка.

Актори театрального колективу «Чударики» після виступу кажуть – наступного разу прийдуть в арт-центр 19 грудня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Оксана Косова, арт-простір, мистецтво, UA: Чернігів