GOROD.cn.ua

Закулісся розіграшу від ЗвонОк “Дід мороз хороший повертає гроші”

АКТУАЛЬНО Новорічні свята — час подарунків, віри в диво та здійснення бажань. Разом із тим, це пора, коли ми зважуємося на великі покупки, а магазини — на великі знижки й розіграші. Для того, аби привабити покупця, потрібно щось особливе.  А для того, аби цей же покупець прийшов до вас знову, потрібно, аби він міг вам довіряти.    Однак сфера продажів — річ надзвичайно заплутана для звичайних людей. Аби при відкрити завісу таємничого світу купівлі-продажу, ми поспілкувалися з засновниками мережі магазинів техніки «ЗвонОК» двома товаришами Андріями.
«Зимові свята — це завжди нагода перевірити бізнес на чесність, — розповідають вони. — Не зовсім добросовісні підприємці люблять влаштовувати лише видимі акції та знижки. Хтось піднімає ціну на товар, а потім нібито її зменшує, хтось пропонує подарунки, але ці подарунки — просто товар, що залежався на складі».

   "Для ЗвонОК  під час будь-якої  акції важливо не просто продати, а стати ближче до своїх покупців, зрозуміти потреби — розповідають засновники «ЗвонОК», — Саме тому цього разу ми «виділили» бренд «Samsung», адже їхня техніка користується особливою популярністю. А для того, абиуникнути «непотрібних подарунків», вирішили відшкодовувати вартість покупок».


 
   14 січня в  «сім’ї» мережі «ЗвонОК» відбувся розіграш одночасно в семи містах: Сарни, Чернігів, Конотоп, Лубни, Білопілля, Кролевець, Глухів. Новорічна акція проводилася з 18 грудня. Якщо в чеку покупців була техніка «Samsung», вони мали можливість виграти компенсацію вартості покупки до 10 000грн. А з чеком товарів будь-якого бренду – компенсацію вартості покупки до 2 000грн. 

   Переможцями розіграшу від мережі побутової техніки стали 14 мешканців і мешканок семи міст серед яких і Чернігів.
   У магазині ЗвонОК у м. Чернігів пр.Миру, 49, ТЦ "Мегацентр" удача посміхнулася Світлані Зубок та Василю Шатуну.


 
   «Я не буду брати участь, усе одно нічого ніколи не виграю», — нарікала Світлана Зубок, заповнюючи анкету на участь у розіграші. Тоді продавець «ЗвонОК» запевнив її: «Усе колись буває вперше». І от 14 січня під час розіграшу саме картка Світлани потрапила до ведучого в руки. Що перемогла, жінка усвідомила лише коли її прізвище повторили кілька разів. Тепер Світлана змінила свою думку щодо власної удачі: «Після такої радості хочеться брати участь в акціях! Від «ЗвонОК», принаймні, точно».


 
   Пан Василь, що того дня теж став переможцем, був менш скептичний щодо своїх шансів. «Імовірність же є завжди, до удачі не можна ставитися однозначно», — розповідає чоловік. Завдяки купівля плити перед Новим Роком, йому пощастило повернути собі немалу частину коштів. Каже, після свят така удача — дуже актуальна.

   «Новий Рік — свято особливе. Навіть дорослі мимоволі вірять у дива. Для «ЗвонОК» розіграші — можливість ці дива втілити у життя»
 
   Магазин ЗвонОК у м. Чернігів пр. Миру, 49, ТЦ "Мегацентр".
    https://www.facebook.com/zvonokSHOP/posts/783652618499755 

Магазин ЗвонОк

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Магазин ЗвонОк, подарунки, розіграш