GOROD.cn.ua

Стоматологічна акція для учасників АТО (відео)

Зубопротезування - одна з недешевих стоматологічних послуг. Ціна залежить від матеріалів, які використовують лікарі. Коливатися може від восьмисот гривень до декількох тисяч. Для Олексія Цапіва - учасника бойових дій на Сході України, таке лікування занадто дороге. Але він може скористуватися послугою безкоштовно, завдяки акції «стоматологічна допомога учасникам АТО», яку ініціювала міська влада. Впроваджують її у чернігівській стоматполіклініці.Олексій Цапів наразі лише на початку лікування, сьогодні пройшов консультацію лікаря-дантиста.

Після огляду, бійцю лікар сказав, що робити.

Олексій Цапів задоволений, що АТОвцям допомагають з лікуванням зубів, чоловік каже - процедура не страшна і доступна.


Дана акція діє у міській стоматполіклініці з січня 2017-го, за цей час вже чотирьом бійцям АТО надали допомогу в зубопротезуванні. Проте ще своєї черги чекають 64 військових.

Забезпечити АТОвців послугою у медичному закладі є кому, 64 лікаря готові надавати допомогу. Єдиною проблемою є нестача коштів, які потрібні для матеріалів та виготовлення протезів - від них і залежить впровадження акції.

Спеціально для впровадження цієї програми, у медичному закладі відкрили окремий рахунок, куди небайдужі люди, різні організації, фізичні та юридичні особи можуть направляти кошти. Наразі, до програми допомоги учасникам АТО потроху долучаються, каже головний лікар стоматполіклініки Іван Маслак. На спеціально відкритому рахунку вже є майже 94 тисячі гривень, з яких 15 тисяч використали. Відвідав медичний заклад мер Чернігова Владислав Атрошенко. Він окреслив своє бачення щодо запровадження цієї благодійної акції.

Міський голова також зазначив що цього року для кожної родини АТОвців будуть закладені кошти - по декілька тисяч гривень на рік, щоб надавати медичні послуги. Подібні акції у інших медзакладах, розповів Владислав Атрошенко, поки не плануються, адже є ризики не отримати коштів від благодійників. У міській стоматполіклініці акція для АТОвців буде тривати безстроково. Звернутися за допомогою може кожен військовий, за наявності посвідчення учасника бойових дій. Крім того, АТОвці мають право обслуговуватися у дантистів позачергово.

ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: учасники АТО, стоматологія, «Новий Чернігів»