GOROD.cn.ua

25 медалей привезли чернігівські кікбоксери (відео)

Турнір проходив у Харкові. Учасники були з усієї України, нашу область представляли 12 кікбоксерів.
Другі в житті Олександри Скирди змагання на чемпіонаті України. І знову вдалі. 15-річна кікбоксерка обійшла суперниць і виборола перемогу у двох проведених боях. Дві золоті медалі присвячує своїм тренерам і, звісно, батькам. Каже, це вони її роблять сильною.Цієї осені у фіналі кубка України з кікбоксингу Чернігівщину представляли 12 спортсменів різного віку. Загалом у всіх проведених боях вони вибороли 25 медалей: 11 золотих, 7 срібних і 7 бронзових. Вдома спортсменів зустрічали з тріумфом. Бо вже традиційно наші кікбоксери – одні з кращих в Україні.
Семикратний чемпіон світу Михайло Єрко – традиційний учасник всеукраїнських змагань. Сьогодні він вже двократний володар кубка України. Цього разу у Харкові виступав у дорослій категорії спортсменів, ще й у найважчій категорії. І знову підтвердив статус найсильнішого кікбоксера.

Перемогу після чемпіонату святкували відпочинком, проте недовго. Бо вже незабаром наші кікбоксери поїдуть на всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті дітей-жертв Голодомору.


Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігів, кікбоксери, перемога