GOROD.cn.ua

В обласному ДАІ – унікальна виставка ретроавтомобілів

Поставити такого красеня до себе в гараж мріє чи не кожен автолюбитель. У день відкритих дверей в обласному ДАІ діти мали можливість побачити не тільки техніку, що перебуває у користуванні автоінспекції, а й ознайомитися з унікальною виставкою ретроавтомобілів.

Така старовина на стоянці автоінспекції – не випадковість. Сьогодні дітям вирішили наочно продемонструвати, на яких авто їздили перші даішники.

Ретроавтомобілі зацікавили не тільки маленьких гостей автоінспекції. Самі даішники не тільки захоплено розглядали історичний транспорт, а й спробували самостійно ним покерувати.

День відкритих дверей у обласній Державтоінспекції проходить вже не вперше.

Цьогоріч запросили дітей, щоб малеча звикала бути учасниками дорожнього руху. Їм показали весь арсенал техніки, яка колись була у користуванні автоінспекції. А ще школярі спробували себе у ролі учасників дорожнього руху, щоправда, на велосипедах.

ТРА "Новий Чернiгiв"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДАІ, виставка, "Новий Чернiгiв"