GOROD.cn.ua

На Чернігівщині оголошено обов’язкову евакуацію 12 прикордонних сіл

 



Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня. Це був запит від військових.


Про це повідомляє голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах.

Корюківська ТГ:

— Прибинь

— Шишківка

— Рудня

Городнянська ТГ:

— Лемешівка

— Мощенка

Новгород-Сіверська ТГ:

— Воробʼївка

— Камінь

— Камʼянська Слобода

— Карабани

— Чайкине

Семенівська ТГ:

— Газопровідне

— Олександрівка

Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку. Охочі жителі виїхали, решта — писали відмови.

Тут йдеться про такі населені пункти:


Сновська ТГ:

— Гірськ

Городнянська ТГ:


— Берилівка

Новгород-Сіверська ТГ:

— Бучки

— Грем’яч

— Будо-Воробʼївська

Семенівська ТГ:

— Костобобрів

— Залізний Міст

За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них — 120 дітей.

Алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей — обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені.

Евакуацію мають завершити за два місяці.

Джерело: сайт "Челайн"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівщина, евакуація, прикордоння