
На території Новгород-Сіверського району зафіксували чергову спробу дистанційного мінування ворогом за допомогою ударних БпЛА.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
Як повідомляє очільник, вибухонебезпечні предмети можуть з’являтися раптово у дворах, на дорогах, узбіччях та в інших місцях, де раніше їх не було. Жителів району застерігають бути максимально обережними.
Джерело: сайт "Челайн"
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.