GOROD.cn.ua

Депутат Чернігівської міськради Віктор Сехін подав заяву про дострокове припинення повноважень

 

Позафракційний депутат Чернігівської міської ради Віктор Сехін подав заяву про дострокове припинення повноважень. Відповідна заява буде включена як додаткове питання на сесії 28 травня. Про це повідомив в.о міського голови Чернігова Олександр Ломако у своєму Telegram-каналі.Наразі ми намагаємося отримати коментар Віктора Сехіна. На телефонні дзвінки він не відповідає.

Депутатом до Чернігівської міської ради Віктор Сехін обирався від колишньої політичної партії ОПЗЖ. Наразі є позафракційним. Така інформація розміщена на офіційному сайті міськради. Також зазначається, що Сехін — член постійної комісії з питань cоціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності.

Як повідомили Суспільному в пресслужбі Чернігівської міської ради, після початку повномасштабного вторгнення мандати склали чотири депутати:

Павло Гармаш (колишня ОПЗЖ) — 1 листопада 2023 року.
Сергій Кирієнко (Рідний дім) — 8 лютого 2024 року.
Вікторія Лазаренко (Рідний дім) — 8 лютого 2024 року.
Юрій Тарасовець (Слуга народу) — 8 лютого 2024 року.

Що задекларував Віктор Сехін

У декларації Віктор Сехін вказав, що має у власності у Чернігові житловий будинок загальною площею 84 м2 та квартиру 105 м2. Дружина Тетяна Сехіна має у власності чотири квартири у Чернігові, загальна площа яких складає майже 150 м2. Має у власності Віктор Сехін і чотири земельні ділянки у Чернігові загальна площа яких складає 371 м2.

Також у Віктора Сехіна є автомобіль Mitsubishi 2008 року випуску, який він придбав за 245 000 гривень. Також є човен "Прогрес" 1974 року випуску.

Дружина Тетяна Сехіна має у власності автомобіль Toyota 2022 року випуску. Його купили за 1 278 350 гривень.

Віктор Сехін є кінцевим бенефіціаром у трьох компаніях: ТОВ ПФ "Капітал", ТОВ "Велес777", ТОВ "Голлівуд некст". В останній, згідно з декларацією, він отримав 180 000 гривень зарплати та 5,2 мільйона гривень дивідендів.

Його дружина отримала майже 94 тисячі зарплати в управлінні охорони здоров'я Чернігівської ОДА.

На банківських рахунках Тетяна та Віктор Сехіни зберігають понад 21 000 доларів та 380 тисяч гривень, йдеться у декларації.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сехін, повноваження, депутат, сесія